Smack

Proč v létě hodně piju a málo močim?

Nejlepší odpověď
Kepler

Při vyšších teplotách se tělo potřebuje zchladit a tak se více potíš. Ten pot ani nemusí být viditelný, protože se rychle odpařuje a tím se kůže chladí. Patří to k normálním termoregulačním mechanismům.

Další odpovědi
Prostě já...

Potíš se.

Kelt

Na to se zeptej lékaře, nebo upřesni svůj dotaz o konkrétní údaje.

Dochy

Potíš se. Ale kdybys v zimě v mrazu pracoval celý den venku, možná by tvá bilance tekutin byla ještě zajímavější, kvůli ztrátám vody dýcháním.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.