Rokio

Proč v Jihoafrické republice (JAR) Afričani disriminují bělochy?

Proč tam funguje diskriminace narubi? Co bílí udělali špatného v této zemi?

Odpovědi
Gonfaloniér

Apartheid.
A nediskriminují. Jen jich je tam mnohem víc těch černých (většina). Ale pořád jsou na tom podle mě líp bílí – po finační stránce.

ivzez

Špatného tam udělali hodně, podívej se do historie

Ovšem vycházíš z mylného předpokladu, máš-li na mysli to, co já, pak věz, že nejde o diskriminaci.

Mc Merkurion

… narubY to funguje všude stejně, menšina vládne většině a v zájmu tolerance a demokracie se většina přizpůsobuje nepřizpůsobivé menšině … kurňa, dělej už něco s tou češtinou, nemusíš psát spisovně, ale tydlencty školácký hrubky jsou do nebe volající …