dgfdgf

Proč v jedný z posledních misí prvního dílu Mafia „Jen tak pro radost“ dostanu baseballku?

Stejně když s ní někoho zezadu zabiju, vavolám poplach a snaží se mě zabít celej přístav.

Odpovědi
Gestas

Teoreticky s ní můžeš zabít toho řidiče náklaďáku, abys získal propustku. Já jsem Mafiu hrál nedávno a taky jsem ji nevyužil. Mnohem víc by se hodila v misi Coura, ale tam ji nedostaneš.