Proč v jeden všední den ráno v pět semafory jdou a jiný všední den nejdou?

Nejlepší odpověď
Muffz

Mnoho křižovatek má senzory, kterými snímá počet projíždějících aut. Pokud je frekvence aut malá, semafory se vypínají. Při zvýšení frekvence aut se automaticky zapínají. Některé křižovatky díky tomu i přeskakují určité směry, když v nich zrovna nestojí žádná auta.

Další odpovědi
Drap

Porucha, nebo je ten jeden den někdo zapnul dříve.

pentoda

Muffz to napsal OK. Drape, Drape, to myslíte vážně, takovou ........ ?