smoulinkaq

Proč v internetovem obchodě Vova nejde platit dobírkou?

děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

stejně se občas ptám proč v některých obchodech neumí doručovat na pobočky Zásilkovny (což je při ceně 49 Kč dnes asi nejvýhodnější způsob doručení z eshopu) a proč neumí přijmout platbu přes Google Pay, a taky s tím nakonec nic nenadělám …

mohu si jen vybrat jiný eshop, který mi bude vyhovovat i způsoby doručení a plateb.

Každý provozovatel eshopu si nastavuje doručovací a platební metody podle svého uvážení, někdo nabídne co nejvíce možností, jiný se omezí třeba na jedinou. Pokud chcete znát skutečné důvody ptejte se provozovatele eshopu.

Další odpovědi
marci1

Dobírka je u nás stále velmi oblíbenou metodou platby. Využívají ji zejména ti, kteří nechtějí či nemohou platit kartou přes internet, nemají bankovní účet apod.
Dobírka má jistě své výhody, v zahraničí však není tolik rozšířená jako u nás a navíc je poměrně nákladná. Proto tuto platební metodu zahraniční internetové obchody vůbec nenabízejí a za zboží na dobírku zkrátka platit nelze.
Mezi důvody, proč e-shopy vyžadují platbu předem, patří vysoké náklady na poštovné a potenciální ztráty v případě nepřevzetí zásilky.
🙂

Funna

pokud chceš relevantní (nejpravdivější) odpověď, musíš se zeptat přímo provozovatle internetového obchodu Vova…

jak můžeme vědět, proč tuhle službu nepodporují???

anonym

Ahoj smoulinkaq, jelikož Vova.com je čínský e-shop je hlavním důvodem nižší náklady na přepravu zboží, protože by museli zaplatit poště za vymáhání dobírky a zbytečně by se to zkomplikovalo.