Proč v Holandsku mají postižení příspěvek od státu na sexuální služby až 12× do roka a v ČR to není?

Nejlepší odpověď
Drap

Každá země má své zákony. Zkus kontaktovat svého poslance, ať to prosadí v parlamentu.
Ovšem nevím, zda by to mělo smysl, protože většina našich postižených má starosti hlavně jak přežít a zaplatit nájem.

Další odpovědi
anonym

To není pravda, že u nás není ten příspěvek, když stát s tebou ( s námi) dennodenně vy*ebává! A máš to zadara!

led

Holandsko má v určitých situáciách iný pohľad na potreby ľudí aj na zákony – sex, ľahké drogy, a podobne. Vychádza to zo zemepisno-politicko-hospodárkej polohy
Holandska v EU i vo svete.
Otázkou je ale, ktorí postihnutí, čím postihnutí a prečo majú tento príspevok…
K vašej otázke „a v ČR to není?“ – ste si istý? Nie je to pomenované inak?

marijakes

U nás je všechno jinak. U nás se i postiženým berou příspěvky na pomůcky bez kterých se neobejdou a nebo jsou komisemi zázračně uzdravovánit, nedostanou nic a jsou hnáni do práce.

Rocker

U nás nedostávají příspěvky postižení,ale indiáni.Asi bysme se divili na co všechno.

anonym

A kolik bys potřeboval?

anonym

Barbakan, ale to je jednostranné 😁

anonym

česílko to není jednostranné. Víš ty, kolik lidí o*ebává stát ?! 😁

anonym

máš pravdu

anonym

Led, včera jsem koukal na dokument, i vozíčkář má potřeby. V ČR fakt nevím o tom.