Proč v Diskopříběhu „tatínkovi“ vadilo, že se syn nechal ostříhat doholola? Třeba v létě na plavání je to praktické.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Protože v té době stříhali policajti dlouhovlasé dohola a to měla být jako potupa.Vlastní zkušenost v 69 roce.

Další odpovědi
kropitko

A což teprve v zimě na lyžování,,,

pizlicka

v totalitni dobe to bylo chuliganstvi.ja­kekoli vymykani se normalu bylo povazovano za buřičství.dlou­he,dohola,nee­xistuje.a holky v zakladni skole,a nalakovane nehty?hruza.takova byla doba.

Lucijej

V tak v té době, co se to natáčelo…holohlaví byli týpci jen z určitě skupiny…

Děda Louda

Tatínek byl neplavec.