hanny 2

Proč v cestopisném pořadu Ženy na cestách cestuje pokaždé ta Zlatuše?

Ta druhá,co cestuje s ní,je pokaždé jiná,jen ona je tam pořád!To nějak vyhrála nebo ji někdo zvolil nebo jak se tam dostala?
To tam nemohli vybrat někoho jinýho?Kdo se má na ni pořád dívat?
Jinak se na ten pořad dívám ráda.........
Děkuji za odpovědi!Moc mě nenadávejte,mně je ta ženská zkrátka strašně nesympatická!!!

Odpovědi
houbín

Jelikož se zajímám o cestování, tak mi to nedalo a zrovna dnes jsem se díval. Ta tlustá ženská opravdu moc sympatická není. Měli tam dát nějaké inteligentní holky :)

marci1

Prima ji tam dala asi proto, že je „bezprostřední“ a baví diváky. Účinkovala už v „Prostřeno“ a v nějaké seznamovací reality show, kde se myslím chtěla seznámit její dcera.
Doplňuji:
http://www.iprima-archiv.cz/dil­.php?dil=441014-prostreno-zlatuse-polachova-4-3-2010

kablik

hlavně jde o cestopis a ne o modelky, dívej se na jiný pořad, třeba na prásk…

hanny 2

No to seš fakt vtipnej,líbí se mi cestopisy a ne nějaký trapný VIP zprávy!