Michal Kole

Proč v české jedné z rockovějších kapel Katapult nevydržel žádný bubeník celou éru Oldy Říhy a Jiřího „Dědka“ Šindeláře?

http://www.ka­tapult.cz/ses­tavy-bici

Nejlepší odpověď
hanulka11

Přes všechny problémy nechtěl Říha dopustit,aby se skupina rozpadla
Skupina střídala bubeníky jako na běžícím pásu (Kohout, Kadlec, Stárek, Jahn, Šindelář jr.), ale baskytara a kytara byla v rukou dvou veteránů, kteří drželi legendu ve svých rukou. Když do bigbítového nebe odešel bubeník Anatoli Kohout, baskytarista Šindelář a další bubeník Karel „Káša“ Jahn…. očekával jsem, že frontman kapely kytarista Oldřich Říha pochopí, že jejich éra skončila a důstojně odejde středem. Chvíli to tak vypadalo, ale potom podobně jako Petr Janda, který také nedokáže odhadnout, kdy přišel pravý čas pro skončení, i Oldřich Říha přivolal mladé hudebníky a tak je Katapult zase zpět – v sestavě Oldřich Říha: kytara, zpěv, Andy Budka: baskytara a Ondřej Timpl: bicí nástroje, zpěv.....dál si lze přečíst v odkazu
http://www.roc­k.cz/clanek/5336-recenze-katapult---made-in-rocknroll

Další odpovědi
nimbus4

Zeptej se na lampárně.