Avatar uživatele
_136

Proč už v dnešní době není tolik v módě nosit na sobě šperky ze zlata ani stříbra?

Buď se mi to zdá nebo už ve svém nízkém věku špatně vidím, ale v poslední době vidím čím dál více žen a mužů ve svém okolí co nosí na sobě buď bižuterii nebo předměty kreativní tvorby (kožené náramky nebo náhrdelníky s jantarem aj.) Tímto se ptám, co lidi vede k takové změně už nenosit zlato ani stříbro na krku nebo prstech. Díky

Zajímavá 0 před 1382 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Asi málo chodíš do společnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Nosit zlaté řetízky viditelně na krku může být i nebezpečné.
Někteří lidé nemají dostatek prostředků na pořízení drahých kovů.

Já vídám ženy převážně s náušnicemi zlatými a stříbrnými. Řetízky též (musí je u OPG sundat/vyndat). Náramky „nefrčí“ tam je to spíše bižuterie nebo kůže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Je to z praktických dôvodov. Ale vystavovačov drahých šperkov „ja na to mám“ ešte stále nájdete v uliciach dosť. Väčšinou patria do kategórie noblesy
rýchlozbohatlíkov, alebo ľudí s nižším vzdelaním. Dnešná bohatá vrstva miesto šperkov vystavuje luxusné dopravné prostriedky, často nevkusné a drahé oblečenie, chváli sa známymi menami svojich vizážistov a „svojich“ politikov. …a v súkromí sa teší v trezore skrytým umeleckým dielam a kontám v bankách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

Frčí náramky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Marketka73

Mně tedy přijdou šperky stále módní. Preferuji stříbrnou, přijde mi elegantnější a jemnější, než zlatá. Nádherné šperky z pravého stříbra za dobrou cenu jsem našla tady: https://stribro-levne.cz/k/levne-stribrne-retizky/. Nedávno jsem si koupila nádherný řetízek s přívěskem.

před 1259 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek