Midoc

Vyrábí se ještě plynové kotle a kotle na tuhá paliva značky Dakon?

Nejlepší odpověď
dudu

Firma bohužel zanedbala technický rozvoj a neobstála v konkurenci.

Další odpovědi
hapiky

Já se místo odpovědi zeptám, jestli jsi viděl kouř, vycházející z komína, který produkuje klasický Dakon (na uhlí)? Já ano a můžu říct, že bych s Dakonem nechtěl mít nic společného. (zhruba od revoluce).

autacek

Protože EU?

elkon

A proč nenapíšeš dotaz do firmy Dakon? To je jako když se budeš ptát na nádraží, proč váš pekař spálil housky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Jak to bylo s plynovými závěsnými kotli Dakon,
ty asi nebyly špatný?