bolak

Proč už se nerozhazujou letáky na lidi z letadla?

Pamatuju že cca dvě dekády nazpět to bylo na denním pořádku, nevím už přesně co se na nich psalo, ale bylo to jak kdyby to na nás sesílal sám bůh…z eroplánu.. byl to vždycky takovej svátek.

Odpovědi
marci1

Letáky jim už asi došly. Škoda, že na nás neshodí pohodu a dobrou náladu ! Někteří by jí potřebovali hodně a nutně ! 🙂

cochee

No to je zajímavé, já jsem to v životě nezažil na vlastní oči. Každopádně odpověď je nasnadě: pronájem letadla je možná dražší, ale určitě s menším účinkem, než novodobé metody, jako je e-mailový spam nebo reklamní čas v TV.

IQ tykve

I já si na to vzpomínám, když z éra padaly letáčky, kde se zvalo na oslavu letnic a ještě jiných akcí, ale určitě to nebyly akce pro seniory 🙂