zjentek

proč už neska nemají váhu čaje „o páté“ (veřejné) a jestli někde v kulturáku máte dodnes tu tradici.

Doplňuji:
terry: jo, ale když já to tak rád..

Nejlepší odpověď
Drap

Dnes už by tam nikdo zřejmě nechodil a komerčně by to zkrachovalo

Další odpovědi
terry

Protože se změnila doba. Všechno se přece vyvíjí a mění.
To jsi nepstřehl?
Doplňuji:
Lidi se prostě už dnes baví jinak.

charliesheep

Určitě neznám žádný kulturák,kde by se takový druh zábavy konal.Všude se dnes dává z pochopitelných důvodů přednost komerčně výnosnějšímu druhu využití KD.Osobně vím o "čajích"z vyprávění rodičů a zařadil jsem si to do prehistorie lidové zábavy.Pardon…