Kepler

Proč už nemám páru?

Anebo mám?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cqs9Bj8S2QM

Nejlepší odpověď
Tabea

Podle aktivity na tomhle webu stále páru máš.

Další odpovědi
Rokio

Možná už nemáš tolik fyzické síly jako kdysi, ale intelektuálně jsi na tom podle mě pořád dobře. Hodně toho víš, vyznáš se ve svém oboru a jsi určitě více inteligentní než řada mých bývalých spolužáků z učiliště.

elkon

Málo topíš pod kotel.

aliendrone

Ech, junge soldaten… ;)

V der Kopf mít samá cholka und chospoda und na richtige rezeptierung alchymistiches­prozedur bobken Sie házet! To se pak nedivit, že u nich keine Dampf!

Das ist die richtige Lösung, verstehen Sie? >>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=iKXV_ztY7QM :)

Ale moc se neraduj, nakonec KAŽDÉHO muss, potkat total Schluss! ;) :D :D

led

Skočte si kúpiť palivo, aby ste si mohli paru vyrobiť.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

led: paliva mám dost, až upouštím přetlak páry ušima. No tak dobře. Ne ušima a ne páru.

aliendrone

Kepler>>> Já to VĚDĚL! Kepler je renegát! Přidal se k eko/bio greténům a přechází na BIOplyn! Styď se! ;) :D :D

Kepler

alien: Ja frštějn gut tvoje perfekte češtyna. Jsi ale vollständig fedle! Ich gehören mezi
švajne Mährisch simulantebande. Do ox!

aliendrone

Kepler>>> Ah so…, takže >
Gabčik, Kubisch, Kepler – fyléste! Nis se fám néstane! ;) :D :D