Avatar uživatele
Weroniq

Proč už nejsou módní trendy? Dřív každý musel mít zvonáče, mrkváče..

zdá se mi to nebo jsou obchody přeplácané už roky vším možným oblečením a už se nějak nepropaguje nějaký styl třeba maskáčový vojenský, námořnický, hvězdy – něco z čeho se dá brát inspirace a člověk by toužil si to pořídit

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? GM, Kerberus, chudst, tom004 před 4640 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Stačí se podívat do časopisů a uvidíte, co je právě in – barva, stříhy apod.

Myslím si, že mnozí nemají dost peněz na pořizování stále nových módních oděvů, jiní vítají různorodost a slušivost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Kdežeby, módne trendy stále vládnu. A to nielen strihy, ale aj materiál.
Stačí sa pozrieť do obchodov a na ľudí. Hneď aj zbadať určitú jednotu oblečenia.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

A myslite, ze uz nejsou modni trendy? Otrhane rifle; kluci maji rifle kdesi pod kolenama, misto toho, aby je meli u pasu, holky se nechavaji tetovat v nizsi oblasti krize na zadech, pred relativne nedavnem slavily boom tanga… modni trendy jsou porad. Na druhou stranu, ja modni trendy nikdy moc nemusel, neni potreba mit vzdy to, co ostatni. A dokud mi slouzi to, co mi slouzi, proc to menit okamzite za jine. Navic soucasne modni trendy se mi vetsinou moc nelibi, v tomto jsem spise konzervativni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Řekl bych,že módní trendy,jsou pořád,ale lidi se,podle mého,začali řídit,zdravým rozumem,a nosí to,co jim vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

kéž by nebyly! módní trendy činí omezené lidi ještě omezenějšími a ti inteligentnější se k nim prostřednictvím módy bohužel houfně přidávají :{(>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Já bych řekla že dneska si můžeš pořídit úplně vše i to co nemusíš mýt,pořád jsou trendy stačí sledovat modní navrhy,dnes záleží co tobě sedí a jak se cítíš,třeba mrkváče,zvony,čím víc výstřední tím lepší,vše už tady bylo vše se vrací.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek