Avatar uživatele
Fiverka

Proč už mobil nehlásí že dorazila sms?

Můj mobil mi z ničeho nic přestal hlásit že dorazila sms. Nejdřív chybělo oznámení tónem, dnes se přestala objevovat i obálka na displeji. Nenapadá někoho čím by to mohlo být? Nestalo se to někomu z vás také? Nastavení profilu jsem zkontrolovala ten je nastaven v pořádku. Hovor normálně vyzvání v hlasitosti to také nebude…
Když otevřu zprávy v přijatých jsou nové nepřečtené zprávy…A nikde se mi avizo na ně neobjeví.. Už jsem tu otázku jednou položila a opravdu tu Nechci čís rádoby vtipné odpovědi prosím jen ty které mi mohou pomoci. Někdo s ppodobnou zkušeností a jak se to vyřešilo, nebonějaký odborník přes mobily… díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4523 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Pokud se neobjeví symbol obálky a neslyšíš zvuk, vypni mobil, vyjmi krátce z mobilu baterii a znovu zapoj. Mohlo by pomoci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

během hodiny jedna a tatáž otázka, proč? Stačí se podívat na odpovědi u dřívější (úplně stejné) otázky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Fiverka

Beer: dobrá rada děkuju alespoň už je vidět obálka zase na displeji… zvuk není ale aspoň něco:)

před 4523 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fiverka

Quentos: netušila jsem že se tu dá takto diskutovat a proto jsem napsala otázku znovu. Protože doplnit se dá jen jednou. A mimochodem není stejná je doplněna o to co jsem chtěla ještě dopsat. Myslím, že kritizovat někoho za to že znovu položil otázku je snad zcela zbytečné, nebo máš potřebu se zviditelňovat za každou cenu, Tak mi to připadá…

před 4523 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek