Fiverka

Proč už mobil nehlásí že dorazila sms?

Můj mobil mi z ničeho nic přestal hlásit že dorazila sms. Nejdřív chybělo oznámení tónem, dnes se přestala objevovat i obálka na displeji. Nenapadá někoho čím by to mohlo být? Nestalo se to někomu z vás také? Nastavení profilu jsem zkontrolovala ten je nastaven v pořádku. Hovor normálně vyzvání v hlasitosti to také nebude…
Když otevřu zprávy v přijatých jsou nové nepřečtené zprávy…A nikde se mi avizo na ně neobjeví.. Už jsem tu otázku jednou položila a opravdu tu Nechci čís rádoby vtipné odpovědi prosím jen ty které mi mohou pomoci. Někdo s ppodobnou zkušeností a jak se to vyřešilo, nebonějaký odborník přes mobily… díky

Nejlepší odpověď
beer

Pokud se neobjeví symbol obálky a neslyšíš zvuk, vypni mobil, vyjmi krátce z mobilu baterii a znovu zapoj. Mohlo by pomoci.

Další odpovědi
quentos

během hodiny jedna a tatáž otázka, proč? Stačí se podívat na odpovědi u dřívější (úplně stejné) otázky

Fiverka

Beer: dobrá rada děkuju alespoň už je vidět obálka zase na displeji… zvuk není ale aspoň něco:)

Fiverka

Quentos: netušila jsem že se tu dá takto diskutovat a proto jsem napsala otázku znovu. Protože doplnit se dá jen jednou. A mimochodem není stejná je doplněna o to co jsem chtěla ještě dopsat. Myslím, že kritizovat někoho za to že znovu položil otázku je snad zcela zbytečné, nebo máš potřebu se zviditelňovat za každou cenu, Tak mi to připadá…