Avatar uživatele
alexandra

Proč už je uzavřena otázka?

Proč je uzavřena otázka od Fira, ohledně titulků,která je tady chvilku a na kterou jsem chtěla odpovědět.Ten,kdo to zamyká,tak ať zamkne otázku,na kterou je jediná možná odpověď,např. když se někdo zeptá na nějakého autora něčeho atd.a ne ty,kde se může vyjádřit názor,který má každý jiný.Já tady nemůžu být každý den,a kolikrát najdu otázku starou třeba jenom dva dny,na kterou bych chtěla odpovědět a je uzamčená.Tak to mi teda někdo vysvětlete.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Ewush, anonym, anonym před 5020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Protože si myslím, že je blbost zamykat otázky. Už jsem to tu jednou psal. Položím otázku a někdo odpoví. Já jsem spokojen a tak uzamknu, ale co když je to špatně? A já mu uvěřil. To už nezjistím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

souhlasim ze je zamykani otazek nesmysl, zvlast kdyz mame moznost odpovedi hodnotit pak je prece uplne jedno zda se ta nejlepsi odpoved objevi na samotnem zacatku nebo az nekdy za tyden …

nicmene je to volba tazatele, a tedy zalezi jen na nem zda uzamceni povazuje za vhodne a otazku i odpovedi definitivne zakonzervuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
alexandra

Miroslave,pochopila jsem to teda správně,že když položím otázku,tak si ji můžu sama uzamknout???
Nebo to dělá admin.??

před 5020 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud se ti zdá, že je otázka odpovězena správně, můžeš ji uzamknout. Slouží pro to tlačítko nejlepší odpověď. Po jeho stisknutí se ti ukáže sdělení, že touto volbou se otázka uzamkne, to potvrdíš a je to hotovo.
Ten kdo dal dle tebe nejlepší odpověď je navíc přičten jeden bod-palec.

před 5020 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Ahááá! Taky jsem si říkala, kdo to uzamyká a proč pokaždé za jinou dobu.

před 5019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Tak jsem se teď podívala na tu svoji jednu jedinou otázku, položenou už strašně dávno, a taky je uzamčená. Ani nevím, že jsem ji uzamykala, když jsem ani nevěděla, že se to má. Ale je možné, že jsem tam na něco klikla…

před 5019 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek