marketa54321

Proč útulky odchytávají zdravé zatoulané kočky?

Nebylo by jim líp na svobodě než zavřeným v kleci, pokud nepotřebují zdravotní ošetření?

Edison: klid 😁

Nejlepší odpověď
Drap

Proto, že jsou toulavé.

Další odpovědi
Edison

A jak by asitak mohli vědět, že ty neodchycené kočky jsou zdravé?? Asi tako my tady radíme lidem ve zdravotních záležitostech, co?

aliendrone

A proč si myslíš, že prosperují některé multikulturní provozovny za daných podmínek? Vyřeší to „čičkebab“! ;) :D :D :D

Anikitos

Lidi jsou zvyklí ochočovat/zotro­covat veškerý život (kromě sebe sama) a zavírat ho do klecí.

Smackdown

Autonehody. (třeba)

dudu

Především si uvědom, že kočka i když zrovna vrní v obýváku na polštáři, je stále šelma. Tulačky velmi rychle zdivočí a obnoví si reflexy svých předků. Poté výrazným způsobem devastují faunu ve svém okolí. Nejcitelněji ptáky. Rovněž šíří řadu chorob.

dubraro

Například proto, aby je kastrovaly nebo vyléčily. Pokud jsou zdravé, pustí je zase ven. Útulky nefungují tak, že by sbíraly, co kde najdou a hromadili to v klecích. Naopak se snaží nashromážděných koček zbavit, umístit je ke zodpovědným majitelům.

quentos

Buď píšu s diakritikou, nebo bez. Co je to za módu to střídat v rámci jedné věty?

aliendrone

Móda se nazývá: „Psaní s diakritikou a predikcí textu se slovníkem s nedostatečnou slovní zásobou“. ;) :D :D

Také mi to vrtalo kdysi hlavou… :)

nyjono

Hoši, to na bod, nebo pochvalu, ale diskuze to neumožňuje 😁

aliendrone

Dík, je fajn se pořád nechválit sám! ;) :D :D