agentpv

Co udělt s 64GB USB 3.1 flashDiskem, když přestal fungovat (zobrazí se jen obsah) v PC s Win7? V TV normálně funguje.

Prostě v PC vše vidím, přehraji, ale už z něj nic nevymažu, nic na něj nepřidám… Dokonce jsem ho formátoval – tedy PC se 20 minut tvářil, že formátuje, ale nic se flešce nestalo.Díky.

Odpovědi
jáára

Zkusil bych rozbourat oddíly a naformátovat.
(diskpart)

elkon

Překopírovat obsah na jinou flešku, pokud ti jde o to. Další důkaz toho, že fleška není určená k zálohování, ale jen pro krátkodobý přesun dat.

Kelt

Nejsi sám. Stalo se mi něco podobného. Také jsem měl USB 16 GB a na něm nahrané filmy, mp4, mp3 a pod. V počítači to ukazuje velikost používaného prostoru, ale dále se nedostanu, v televizi mi to něco přehraje, něco mi neotevře. Dokonce se mi stalo, že jsem nějakou úpravou, kdy jsem odstraňoval soubory z disku, tak se na určité mp3 soubory dostaly jiné. Takže mám lekci němčiny, do které začne hrát nějaká kapela a pak zase jiná lekce.

led

Systémy v TV (android TV) a PC (windows) priamo nespolupracujú. Každý z týchto systémov majú iné formátovanie.
Možnosti: stiahnite si emuláciu systému android (iso) a nainštalujte do virtuálneho disku ako počítač v počítači.
android vo windows: https://www.id­nes.cz/technet/­software/andro­id-ve-windows-linuxu-ci-macu.A180911_193­358_software_dvr
http://sk.won­dershare.com/mi­rror-emulator/download-best-android-emulator-for-pc-mac-windows.html