mosoj

Proč USA stahují letadlovou loď z Perského zálivu?

http://leva-net.webnode.cz/pro­ducts/jak-rusko-jednou-salvou-odstranilo-ze-svetovych-mori-vojenskou-pritomnost-usa/

No já bych to tak nebral. Všechno má svůj důvod. Mluví z vás chorobná nenávist a to nevěští nikdy nic dobrého.
Ono to stažení letadlové lodi může být také předzvěst toho, že se jestřábi z USA rozhodli jít do konfrontace s Rusy a mají strach o loď.
Pokud by to byla pravda tak to odskáčeme všichni, včetně čípků.
Jinak je dobré se poohlédnout po světovém mínění. Komunisté tomu říkali názorová hladina.

Nejlepší odpověď
gecco

Mosoji – a jste si vědom, že ty prášky se nesmí zapíjet alkoholem??
😁

Z článku jsem pochopil jediné – daný analytik tvrdí, že Rusko lživě vydává rakety středního doletu za rakety krátkého doletu.
No, pravděpodobnější je, že představitelé Ruska velkohubě blábolí – to je známé, nad tím netřeba se zvlášť pozastavovat…
😁

Mimochodem ještě jedno mi článek připomenul – doby, kdy Rusko (tehdy ještě SSSR) ekonomicky ´zlikvidovalo´ imperialisty, umělo poručit ´větru dešti´ a ve východním bloku vládla občanská svoboda…
😁
A tu O Bajajovi, znáte??
😁

Další odpovědi
fcoop

To bude tím,že američtí imperialisté dostali strach z ruského medvěda.
Nedivím se – Velkého Ruského Národa,který má za Vůdce nadčlověka by se zalekl i Chuck Norris.......­......a že je to borec.

Emefej

Protože Rusové usoudili, že námořní rakety středního doletu ve skutečnosti nejsou rakety středního doletu a že se tedy nemusí řídit ustanovením smlouvy INF.

Ve článku se píše o tom, že mírumilovní Rusové odpáli na cizí stát rakety, které podle smlouvy neměli mít. Američtí jestřábové na to zareagovali zákeřným a provokativním stažením své lodě. Chorobná láska je stejně zhoubná jako chorobná nenávist.

Klaproth

Další provokace jestřábů z USA.

da ny

„Američané totiž desítku svých letadlových lodí nasazují na rotačním principu v zájmových oblastech celého světa tak, aby v případě vypuknutí krize měli loď a její doprovodný svaz plavidel rychle po ruce.“

„A do jisté míry si Moskva a Teherán mohou americký krok vykládat jako vzkaz: Máte volné ruce. Minimálně do doby, než do Perského zálivu počátkem zimy dorazí letadlová loď Harry S. Truman.!“

"Výpadek mají vykrýt harriery, vrtulníky i francouzské stíhačky
Spojeným státům bude po odplutí Theodore Roosevelta v zálivu scházet bojová síla reprezentovaná 44 palubními stíhačkami F/A-18 Hornet.

Do útoků na Islámský stát se nicméně bude moci zapojit francouzská letadlová loď Charles de Gaulle (se dvanácti letouny Rafale a devíti stroji Super Etendard) a také výsadková loď USS Essex, se kterou přibude v oblasti šest letounů....."

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/ame­ricka-letadlova-lod-persky-zaliv-dbr-/zahranicni.as­px?c=A151009_161127_do­maci_jw

fcoop

Chorobná nenávist,jestřábi z USA, a co je skutečně dobré:„Komunisté tomu říkali názorová hladina“. Tou názorovou hladinou asi myslíš ty bolševické lágry a desítky popravených?.­..........Je jen jedna hladina…ta bolševická,co?­........a „Kdo nejde s námi,jde proti nám“.
Člověče......­...........za okny je rok 2015........není rok 1953.
Ale – je to marný,je to marný,je to marný......že?

Emefej

Žádné lágry a desítky popravených – komunisté tomu říkají přehmaty padesátých let.

mosoj

Jak zaseklej gramofon.

gecco

A Mosoj blahodárné ujednocování názoru…
😉

mosoj

Jsi trapný, dělej něco rozumnějšího mowlo.