Lgee

Proč USA nezpřísní severokorejské sankce?

Proč USA nezablokuje jako dalsi sankci jejich webové stranky? Maji jich 28 aktivnich.

Nejlepší odpověď
Edison

  1. USA na nikoho neuvaluje žádné sankce. To OSN.
  2. K čemu by to bylo? Jak by to mělo být realizováno?
  3. Myslíte, že by bylo vhodné momentálně jakkoli být v sankcích iniciovaných USA aktivní, když se maj ti dva setkat? Že by to byl dobrý základ pro další jednání?
  4. Co tedy USA může je zablokovat účty u bank, které jsou u nich. Celkem k ničemu. Může uvalit cla na severokorejské výrobky. No.. na jaké? Může vyhlásit embargo na prodej některých produktů do KLDR. Zde ale zase záleží na tom, kdo se k tomu připojí. A nakonec nějaká diplomatická opatření… ale zase… jaká? K čemu by to bylo? Bylo by to vhodné před jednámím?
  5. Celé to tam rozsekat na maděru… Ale… to asi není to pravé… aspoň zatím, co…