mapex

Proč uprchlíci utíkají z Afriky?

Nejlepší odpověď
quentos

Vždyť se to tu řešilo včera. Zakládat otázky opakovaně není povoleno. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odkud-a-proc-utikaji-uprchlici-o-kterych-se-ted-mluvi

Další odpovědi
anonym

Syřané emigrují do Maďarska, Maďaři na Slovensko, Slováci do Čech, Češi do Německa, Němci do USA.

Kam ale emigrují Američané? A co na to Jan Tleskač?

Quimby

Máš vůbec nějaký všeobecný přehled?
Utíkají, protože chtějí žít lepší život, který v zemích rozvrácených válkou a terorismem těžko budou mít.

lexx

amerikáni neemigrují nikam bo to jsou až na vzácné výjimky nevzdělaní obézní trotli
co nemají páry o existenci zemského ráje napohled v centru Evropy

Quimby

BalotaGuy: Přijde ti, že je některá z těch zemí v Africe?