Avatar uživatele
pavetka

Proc uniforma zvysuje atraktivitu? Lze to vysvětlit nejakou hypotézou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? klumprt před 3265 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Hypotézu na to žádnou neznám, tak nějakou vymyslím. Uniforma je spojena s povoláním, které vyžaduje silné, zdravé a statečné muže. Proto se předpokládá (i podvědomě), že muž v uniformě je silný, zdravý a statečný – z genetického hlediska ideální otec.
Kromě toho, když má někdo uniformu, (zejména vycházkovou nebo slavnostní) tak je většinou zároveň oholený, ostříhaný, umytý a vyžehlený. Což většina žen vidí u mužů ráda, ale u civilisty to dnes bohužel znamená, že máte nejspíš co do činění s homosexuálem. 🙂
Doplňuji:
Mimochodem, českým policistkám uniforma většinou esteticky dost ubližuje, ale vojačky jsou OK 🙂

Upravil/a: klumprt

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Protože ženská ví, že je chlap ochočený, zvyklý poslouchat na slovo a žrát blafy :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Ne vždy, ne vždy…když jsem já sloužil vlasti (tenkrát v ČSLA) a mašíroval městem tak školačky pokřikovaly: hele, voják Švejk ! levá, dva ! pravda, měl jsem mírnou nadváhu a dobráckej úsměv…ale bol som čiatar absolvent !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

mám na uniformu alergiu.
akúkoľvek, i tú poštársku.

od tej doby, čo ma nútili „do zeleného“ prevláda vo mne názor, že každý, kto má uniformu, je člen idiotského stáda podriadeného volovi.

takže u mňa je to opačne.

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
setapouch

klumprt: nesouhlasím, vojačkám uniforma AČR většinou nelichotí. Ale to je asi věc názoru :)

před 3265 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klumprt

Tak maskáče jsou určitě špatně. Ale vycházková uniforma se sukní si myslím, jim docela sekne.

před 3265 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Myslel jsem vycházkovou :)

před 3265 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
střevo

no mužatkám to sekne, taky se jim směju

před 3265 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek