Q

Proč umírají lidé, co slouží jako obsluha u fotovoltaiky?

Je to divné, ale cca 5 lidiček ve věku 35 – 55 let skončilo svůj život zcela náhodně – prostě si umřeli a to tak do půlroku od chvíle, co se stali hlídači té nádherné hrůzy naší krajiny…
Doplňuji:
Add bubca: Fotovoltaické elektrárny tu rostou až nyní, poslední roky a to tempem přímo Ďábelským! Takže za 1/2roku provozu takové „úbytky“?

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli to tak je – shoda náhod? A asi nikdo „si jen tak neumře“. To by asi byl věčný nedostatek pracovníků v elektrárnách. Ne?

Další odpovědi
Sini-Minis

Je známý fakt, že fotofoltaiky za poslední období slaví velký nárůst, ale zatím jsem neslyšela o tom, že by obsluhy těchto elektráren pracujících na principu přeměny sluneční energie v elektrickou měly nějakou vyšší úmrtnost. Odkud čerpáš tyhle informace? Já zatím nic takového nečetla ani od nikoho neslyšela.