Krejcík

Proč udělám maximálně 2 kliky?

Jaké svaly pánský klik, poctivý vyžaduje? Snažím se víc posilovat ruce ale nevím, nevím. Udělám maximálně 2, ne že by to pro mě něco znamenalo, ale lehce mě to štve. Díky

Nejlepší odpověď
bolak

já udělám taky dva, takže je to normální

lidem co daj tři a víc se říká „namakanci“ a poznáš je podle toho, že vypadaj nějak takhle > http://www.po­dujatie.sk/im­g_news/phill6­.jpg

a řekni, chtěl bys bej jako oni? chtěl bys bejt černej a plešatej?…

Další odpovědi
n3ro

Kliky jsou především na prsní svalstvo, ale zapojují se i tricepsy a svaly ramenní. Při správném provádení je to celkem namáhavý cvik, ale věřím, že s pravidělným tréninkem se bude tvoje výkonnost zvedat ;).

seewa

Když uděláš 3× denně 2 kliky a vydržíš to měsíc, tak budeš koukat kolik jich najednou maximálně uděláš 🙂

MrGandy

Přesně tak. Ještě dodám- při dělání kliků se dívějte před sebe…

mojitek

Klikama posilujete bicepsy,tricep­sy,ramenní ,břišní ,zádové svalstvo i vnitřní prsní(ruce u sebe),vnější svalstvo(ruce dále od sebe).PS: před sebe se NEdívejte,chce to hlavu dolů aby páteř netrpěla! pokud máte slabší svalstvo tak začněte s tzv. dámskými kliky-tj. nebuďte opřený o prsty u nohou ,ale o kolena.Dělejte to pomalu ale důsledně,každý den o trošku zvyšte zátěž.Můj rekord je 80 kliků na kloubech před samotným cvičením.

Capik166

Človek nění „namakanec“, když dá víc jak tři kliky…

Každej den dělej ty dva kliky a uvidíš jak se to zlepší. Zkus třeba ráno 2, odpoledne a večer. Takhle se sice normálěn neposiluje, ale pomůže ti to. Můžeš taky zksuit dát dva a pak ještě jeden..třeba za minutu..nevim jak obtížné pro tebe bude dát klik…

Pokud ale techniku máš úplně špantou, nejdeš moc dolu a ani nahoru, dělej radši jeden ale pořádně..