Proč učitelé nenosí do školy pytlík s bačkůrkama?

Nejlepší odpověď
venkovan

Od příštího roku budou domu nosit učitelské knížky a ty jim budou kontrolovat a podepisovat jejich rodiče. Známky za jejich výkon budou dávat žáci a studenti.
Když již nebudou mít své rodiče, budou s knížkami chodit na psychiatrickou ambulanci, protože lékař si je tam rovnou nechá.

Další odpovědi
anonym

mají kabinet a tam mají i bačkůrky na přezutí,nemůsí si je nosit každý den domů,ale už ani žáci u nás na škole si nenosí bačkůrky,mají každý svou skřínku a tam si nechávají tělocvik i papuče

Sůwa

Copak učitelé, ale zažila jsem na dálkovém studiu střední odborné školy, že učitelka vyhnala přezout žáka s dvěma maturitami a titulem JUDr, který byl i o něco starší. Zřejmě netušila, že je i pracovníkem kriminálky. Ona ale přezutá nebyla.

Damiana

Vzpomeň na film Bota jménem Melichar.
Dochleba: „Dokud se Hofmanka bude přezouvat, vopravdová úča z ní nikdy nebude…“ 🙂

Honza55

Již jako malý žáček jsem vyhrožoval školníkovi – Až budu velký, budu učitelem a budu si chodit po škole v botech jak budu chtít.
No a dnes jsem učitelem a chodím po škole v botech…