mirekborek

Proč tu nemůžu odpovídat?

Nejde mi taky na odpovedi.cz odpovídat napsal jsem na e-mail, ale radši taky píšu díky za odpovědi.
Doplňuji:
Nejde mi odpovědět ty odpovědi které jsem už napsal zůstaly

Nejlepší odpověď
arygnoc

si iba registrovaný užívateľ, máš limit 5 odpovedí denne → http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

;-Q

Další odpovědi
setapouch

A co ty odpovědi, které jsi už napsal? Co přesně ti nejde?
Doplňuji:
Doplnění jsem nepochopil, takže z Nápovědy (http://www.od­povedi.cz/napo­veda):
„Po kliknutí na text otázky se otevře detail otázky, kde můžete pomocí tlačítka "Odpovědět“ vložit svoji odpověď k otázce. Každý uživatel může k jedné otázce vložit pouze jednu odpověď. Svoji odpověď můžete později doplnit o další text."

Můžeš odpovědět a své odpovědi doplnit (pouze v plné verzi, v mobilní to nejde). Na jednu otázku můžeš odpovědět pouze jednou a pouze jednou odpověď doplnit. Víc odpovídat nejde, pouze v diskusi (opět pouze v plné, ne mobilní verzi).

mirekborek

Jenže já u žádné otázky nemám odpovědět