pusinka50

Proč tu někteří noví mladí uživatelé matou zdejší komunitu v použití svého avataru, své ikonky?

Mají avatar opačného pohlaví, než jsou sami. Co je k tomu vede? Připadají si zajímavější či lépe utajení? V anonymní poradně? Člověk pak neví, jak je má oslovovat!!

Nejlepší odpověď
anonym

A není to jedno??
😉
Mimochodem – já si všimnul, že některé nicky využívá více osob…

Další odpovědi
MK44

Taky jsem si všiml. Snad nějaká móda, recese nebo se pod jejich účtem přihlašuje celá rodina? Nebo že by neujasněnost v otázce pohlavní identity?
Uvidíme, zda se některý z nich vyjádří.

petra15

Beer4Real je mirne az stredne dusevne nemocny, musime to akceptovat.

marci1

Třeba hodlají podstoupit operaci změny pohlaví ! 🙂

Beer4Real

Jsem mladý a ještě hodně blbý, doma mě nemaj rádi, jedině holky jsou mí kamarádi, proto jsem se stal ženou a už nikdy nechci býti jinou.

Hamon

Mám vypnuté zobrazování obrázků, takže tohle mě nemate :)

Sůwa

Možná vybírají avatar podle vzhledu a když má kluk dlouhé vlasy… 🙂

pusinka50

ad mowla: není mi to jedno, kdyby mi to bylo jedno, tak se to logicky neptám. Vadí mí, že dotyčného oslovuji v odpovědi a posléze zjistím, že jsem psala opačnému pohlaví, než on je

Psychotic

Vydíš, kdyby pár pitomců na zlomu 18. a 19. století netrvalo na tom, že čeština nesmí vymřít, mluvili bychom dneska všichni německy a tenhle problém by tu nebyl. Všichni by pro tebe byli „du“ nebo „Sie“ a fertig 🙂

Psychotic

Proboha, „vydíš“… jak se mi tohle povedlo? A hle, další problém, který by se vyřešil smrtí češtiny 🙂

petra15

nejsi nahodou trochu mimo tema ?