Avatar uživatele
petra15

Proc tu nekterí jen trollují ?

A pritom se jedná o inteligentní lidi, kterí obcas pokládají výborné otázky.
Nejsme tu proto, abychom si rozsírili nás obzor ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, gagaga před 3612 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zřejmě mají pocit, že jsou jejich příspěvky vtipné.
A nebo skutečně naplňují základní vlastnost trolla – dožírají.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Protože ostatní na to reagují. Nekrmte trolly. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Lidi jsou hodne zvedavi a konecne maji misto kde se muzou zeptat, aniz by se citili trapne udelat to ve skutecnosti ustne. To jim dava moznost otevira branu do predstavivosti, ktera muze leckdy vypadat i jako nechteny trolling. Aspon tu neni nuda a muzem se tomu obcas pousmat. Pokud mate pocit, ze jsem castecny troll, tak mi tohle oznacte jako zajimavou odpoved. :P Uz jsem tu jednou vysvetloval, ze moje otazky casto nemaji vubec zadnou souvislost a muzou byt i hodne silene, ci ne primo nutne potrebne, ale verim, ze sem tam se muzu zeptat velmi zajimave a doplnit tak vzdelani, ci rozsirit obzory i tech nejvetsim veteranum tady kolem. Jindy to muze lezt trochu na nervy, ale pokud se chovam v ramci slusneho chovani a snazim se jen prijit vecem na kloub at uz se tykaji cehokoliv tak tohle je doufam, ze tahle stranka je ta nejlepsi prilezitost. Jo a ani jsem nezminil, jak navykove je tu se ptat, hledat otazky a pak ani nezbyva cas lidem odpovidat. To bych mohl zlepsit a taky vice udelovat body. ;) Uvidime…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krftwrk

Nikdo tady netrolli. Nemuzes kazdeho, co se zepta na nejakou blbost brat jako trolla, stejne tak pokud nekdo rekne odpovedi, ktera se vymyka normam nemuzes brat za trolling…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

kraftwerk
a kdo chtel vcera dostat BAN ? xD

před 3612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
krftwrk

Porad o neho usiluju, ale zatim bez uspechu…:(

před 3612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

😁

před 3612 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek