zjentek

Proč tomu maminka nevěří?

viz odkaz-

http://www.no­vinky.cz/krimi/392189-matka-neveri-ze-se-jeji-dcera-sama-ubodala.html

..je to proto, že maminky často slepě věří, že jejich děti nejsou „špatných“ věcí schopni?

Nejlepší odpověď
gecco

No – upřímně, i mne se zda 13 bodných ran na sebevraždu poněkud mnoho…

Další odpovědi
Agneta

Nejhorší na té „sebevraždě“ je chození do Cocobaru s Arabem…za to se platí duší:DDD
Je to v každé pohádce – čím se ďáblovi platí:DDD

Lamalam

V prostředí obchodníků s drogami je i sebevražda 13 bodnými ranami klidně možná.

anonym

Tož je toto možné?Jednou max. dvakrát pich, ale 13×?

ivzez

Také bych tomu nevěřila.
Nejen kvůli těm 13 ranám, ale i kvůli přístupu policie.

Klaproth

Tahat se s arabským překupníkem drog nese jistá rizika.

Emefej

Stýkla se s arabským drogovým bossem, navštěvovala v drogovém světě vyhlášené místo, v krvi měla kokain. Mamka ať si klidně věří čemu chce.

zjentek

ve slově schopni je měkký í, pánč je to o dětech. Holčičky jsou podle všeho něco jinýho ..ale otázka se váže k holčičce, takže děkuji za pochopení.

ivzez

Děti ► schopnY
(zopakujte si pravopis)

ahold

Mluvíš o dětech. : Děti nejsou schopné.