marci1

Proč tolik lidí nemá smysl pro humor ? Musí to být únavné, mít stále masku vážnosti. ☹

Nejlepší odpověď
led

Smiať sa možno aj s nasadenou maskou vážnosti.
Predstavte si napríklad herca, alebo politika, keď im niečo príde smiešné počas vážneho prednesu, prejavu. Kamenná tvár neznamená stratu zmyslu pre humor. Smiať sa možno aj vnútorne.

Další odpovědi
anonym

Proč únavné?
Třeba to morousové berou jako klad – smíchem nevynakládají energii a ´nepomačkají´ si obličeje…
😉

anonym

Snad se vše odvíjí od dané situace a každý člověk nemůže být každý den v té nej… náladě,
jsme stvořeni proto,že se někdy smějeme a někdy mračíme…
smajlík

klob1

Proč? Protože by si ostatní o nich mysleli, že jsou blázni nebo zhulení. Proto my si užíváme smíchu a nikdo nás za to nemusí kritizovat, protože není blízko nikdo tak.