Avatar uživatele
hapiky

Proč tolik lidí nadává na zimu?

Já si myslím, že je to zatím nejskvělejší zima za x let. Mráz (kromě Šumavy apod.) není nijak krutý, sněhu je dost, nebo tak akorát
Když včera ráno začalo sněžit, byla to krása, to ale asi ocení málo lidí.
Sníh je to nejskvělejší, co příroda v zimě „vymyslela“

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? GM, paul1, Kepler, Rokio před 1166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Nevím, osobně jsem vším venku úplně učarován. Ten sníh, ve kterým si vytvoříš co chceš a jak chceš (třeba cestičky zahradou), to chování a množství ptáků… A zvláště nyní večer, kdy je obloha plná jasných hvězd, do toho tenoučký srpek měsíce s jasně viditelným obrysem celý koule a čoek to můžu pozorovat z teploučka, když je zhasnuto a s vědomím, že za sklem mrtne až praští. Něco nádherného, to nevymyslíš. (;

Ten který je – no to je pravda, ten sníh je i po takový době POŘÁD ČISTÝ a to i od Prajzké za Odrou, čili na Ostravsku! Prostě žasnu, ale to už jsem psal.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

No jo, to už patří k letoře národů ČRdele. Místo toho, aby si zimy užili, tak nadávají. A v létě zas budou nadávat na léto a se slzou v oku budou vzpomínat na paní Zimu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Ne nadarmo se říká že únor bílý,pole sílí.Naši tátové a dědové měli k přírodním zákonům tak trochu blíže než my.Taková zima jako je nyní byla ovšem ještě tak před půl stoletím běžná a pamětníci si možná vzpomenou na konec roku 1978 a začátek roku 1979 jaká byla zima.Tenkrát hrozil dokonce blackout.
Jinak také pozoruji,že týden starý napadaný sníh je stále čistě bílý beze stop po znečištění prachem a popílkem.Každé roční období má své jedinečné kouzlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Takové lidi nevídám. Tady má každý dobrý vztah k přírodě, jinak by nebydleli v horách. Vědí,:že sníh je pro rostliny a stromy dobrý, aby přečkaly mrazy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… zima ani mráz mně nevadí, jen mně séře, že když někam pojedu, je všude zavřeno, a teplej čaj abych si bral do termosky a řízky smažil den předem jak za komančů …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Protože si lidi odvykli, že v zimě je sníh a pod nulou. V létě zas budou nadávat, že je horko. Mě co akorát štve, tak ušlapanej sníh na chodnících, protože to klouže a nikdo to ani neodhrabe ani neposype. Prostě člověkovi se nic nezavděčí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Je to fajn, jen kdyby ten sníh padal až metr od baráku. Kdo to má furt uklízet?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Midoc

Sníh k zimě patří, alespoň nevymrznou rostliny.
Únor bílý, pole sílí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nevím kdo nadává na normální průběh zimy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Zima je fajn, pokud nefouká a není krút. Vybavila se mi říkanka z mládí:
Chumelí se chumelí
padá snížek bílý,
škrábeme se v p…
máme dlouhou chvíli.
Napsal jsem to slušně, doufám, že nebude smazáno. Dík P.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek