Mirdas

Proč tolik lidí kritizuje činnost bulvárního tisku ?

Proč tolik lidí kritizuje činnost bulvárního tisku a přitom po ránu u stánku si ho kupují ?
Doplňuji:
Znám jich pár a nebudou určitě sami, co tvrdí že je to žumpa a mnoho dalšího, ale druhý den si neodpustí jít opět ke stánku a zakoupit si tento typ novin.
Proč ty noviny jednoduše nebojkotují a nebo alespoň nemlčí?
Že by tak činili jen s určitého pocitu provinění, neboť jim závislost na drbech nedovolí bulvár nezakoupit ?

Nejlepší odpověď
anonym

Protože jsou asi zvědaví ,mají dost peněz a přesto si ho koupí,jen aby si něco přečetli.
Osobně bych si nikdy žádnej takovej plátek nekoupil.

Další odpovědi
ivzez

Z čeho soudíte, že bulvár kritizují ti,
kdo jej kupují a čtou? Já si myslím,
že jej pravidelní čtenáři nekritizují.

O čem se v bulváru píše, už se ví pěknou
řádku let, aniž by jej člověk četl…

zzzzz

Já neznám nikoho, kdo by si to kupoval, myslím třeba Blesk. Nemám žádného kámoše, co by to četl. To si raději každý koupí MF.

Já vůbec nechápu, proč se mii každou chvíli někde objeví ten odporný Rychtář, mi netvrďte, že někoho zajíímá, tomu fakt nemůžu uvěřit.

klumprt

Kupují si to proto, že je to jednoduché čtení. Něco jako fast food. Kritzují to proto, že pak zjišťují, že jim to stejně nic nedává.
(To s tím fast foodem je dobré přirovnání! Jsou lidi, co kritizují McD a stejně tam lezou, kdykoli mají příležitost.)

anonym

Já mám dojem, že ti, kteří takové ´noviny´ kupují, je nekritizují – ale hltají…
Kritizují pak ty, o nichž se dočtou.
😉

mosoj

To se neprotiřečí.

talka

Dokázáno: jsou tam většinou smyšlené události/pomluvy.

Pepa25

http://ekonomi­ka.sme.sk/c/687579­4/sef-bulvaru-ano-bartosovu-naozaj-zabijeme.html

Z článku je doufám jasné, proč kritizuji český bulvár (sám nečtu, jen občas zaregistruji nějaké kauzy, které proniknou všude – typu Bartošová …)

led

Zaujímavé je, väčšina tvrdí, že bulvár nečíta…
tak kritizuje vlastne niečo o čom vie len z počutia?
väčšina tvrdí, že bulvár nečíta…
prečo aj na tejto stránke, je toľko odkazov na bulvár?
Nemožno tvrdiť niečo, čo nepoznáme…, alebo možno?
Ulohou bulváru je
upútavať pozornosť na navonok všeobecne zaujímavé, ale nepodstatné informácie,
odpútavať pozornosť od dôležitých informácií, udalostí, ktoré nemusí (z pohľadu verejnosť vidieť a poznať) v zmysle známeho výroku „Chlieb a hry občanom Ríma“, v tom už nepočuť tichý dodatok „politiku a moc nechajte nám – mocným“
Mnohí kupujú bulvár, pretože
vedia, že kupujú bulvár a zaujímajú ich len bežné informácie a nie politika
vedia, že kupujú bulvár, ale o čom sa už baviť s ľuďmi, čo čítajú a pozerajú bulvár a chcú byť IN
nevedia, že kupujú bulvár, pretože tieto konkrétne média (noviny, časopis) nepovažujú za bulvár
spolu so „serióznou a odbornou tlačou“ kupujú i bulvárnu tlač na oddychové chvíky pri káve, prípadne inej „sociálnej činnosti“
mnohí kupujú, sledujú nielen bulvár, ale zbierajú čo najviac informácií, aby vedeli, o čom sa hovorí, čo sa deje, čo by sa mohlo diať a čo to znamená konkrétne pre nich, rodinu, a okolie
a mohla by som toto rozoberať ďalej a ďalej
Nemôžem predsa hovoriť o niečom o čom nemám žiadne informácie, potrebujem aspoň, aj keď nespoľahlivé, bulvárne informácie ako odrazový mostík. To je aj príklad večerných hlavných televíznych správ, kde bulvárnemu spravodajstvu venujú viac než 3/4 vysielacieho času, (kto neverí, nech si to stopne) a tomu hlavnému venujú len mikrokrátke zostrihy so stopkami v ruke, aby hneď mohli nasledovať dlhé naivné reklamy.

marci1

No nevím, ale nechápu. Všichni tvrdí, že to nečtou, ale přitom vědí co se tam píše. Kritizují jeho obsah, ale stejně si jej zase koupí, aby si mohli přečíst kdo, co, kdo s kým, kdo bez koho, kdo jaký exces ap. Čtou ho jakoby „potají“ jako by styděli, ale kritiku si neodpustí. 🙂

Rocker

Já ho nekupuju ani nečtu.Tchyně to čte,občas to na chalupě vidím ležet na stole,stačí když vidím titulek na první stránce.