dmatejek777

Proč točí české televize pořád takové hrůzy?(sitcomy helena, comeback; seriály a soutěže(QI, Vyvolení)?

Nejlepší odpověď
www

Nebaví mě to, jsou to vyhozené peníze

Cosi se ti velmi nepovedlo.
Ptáš se na to, proč to ČT dělá a chceš, abychom ti řekli baví/nebaví mne to ☹
ČT to dělá pro sledovanost. Čím je tato větší, tím více může požadovat za reklamu a tím vydělávat. Oddaných diváků těchto často nákladných ‚veledílek i veleděl‘ je u nás totiž spousta. ☹
Doplňuji:
Tak a teď jsem to zprasil pro změnu já ☹:-(
Oprava: ne ČT (reklamy na nejmíň), ale české, jinak ‚naše‘ televize!

Další odpovědi
Lutagame

Nebaví mě to, jsou to vyhozené peníze

Doplňuji:
Protože ty z nás co jenom berou dávky a vymýšlejí jak nikoho okrást v kauflandu nemají nic co dělat na práci proto čumí na takový hovadiny jako pan máma atd… A protože na to čumí tak to točí . Zatím co ty z nás kteří makají na to nemají čas protože chtějí uživit rodinu a na televizi nemají čas.....

Marcus

Nebaví mě to, jsou to vyhozené peníze

Lenča59

Nebaví mě to, jsou to vyhozené peníze

tomy smyk

Nebaví mě to, jsou to vyhozené peníze

anonym

Nebaví mě to, jsou to vyhozené peníze

Protože se chtějí přizpůsobit Americe a tam takovéto blbosti frčí.