alibaba

proč to tam je

proč se mi po každé položené otázce nebo zodpovězené otázce objeví „upravit odpověď?“

Nejlepší odpověď
Jahoda

Když se třeba spletete nebo si tu odpověď rozmyslíte, můžete ji opravit.

Další odpovědi
panenka

to znamená že tu vaši otázku po vložení můžete upravit nebo k ní par vět přidat

Michal

Asi kvúli tomu,že se můžete splést v pravopisu, diakritice,nebo chcete nakonec svou odpověď jinak formulovat.Tato kolonka Vám dává možnost.

Zdroj: mozek:-))

HerbiG

jj jak rika panenka … muzete otazku bud to opravit,nebo jeste neco pridat …