Avatar uživatele
Ametyst

Proč to ta Česká televize dělá?

"Reportér měl aspoň jednou větičkou upozornit, že „o smrti George Floyda je již známo mnohem víc a zpochybnily se mnohé původní informace.“ Místo toho Miřejovský i teď tvrdil, že policista klečel na krku sedm minut, a dál případ líčil jako zřejmý úmyslný čin."
https://ivocerman.blog.idnes.c z/…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Nassin před 14 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To neni jen ČT, ale snad i všechna další media. Stalo se zde snad nějakýn nbovým sportem, že všechny předkládané informace jsou buď nepravdivé, nebo alespoň zkreslené.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Já vím jak to asi bylo, Floyd byl kriminálník a lump, navíc tělesnými dispozicemi převyšoval zasahujícího. Ještě navíc pod nějakým opiátem.
Dopouštěl se protiprávního jednání a policii kladl odpor, do auta jej naložili jednou stranou, druhou jim sám vystoupil! Mimochodem, kdo nemůže dýchat, nemůže ani mluvit. Kdyby mu klečel policista na krční tepně, zkolaboval by podstatně dříve.

Rodina kriminálníka dostane pohádkové odškodné v miliardách a poldu odsoudíme na 100 let, to vše jen proto, aby se ta nezvladatelná sběř uklidnila.

Za poldu se nakonec nepostaví (pro jistotu) ani jeho nadřízený, o vině a trestu je předem rozhodnuto.

Ideálním řešením by bylo, kdyby toho poldu nechali žít na druhé straně států s novou identitou.... ale to je jen utopie.

A média? Ty hlásají vždycky na společenskou, či státní objednávku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Správná otázka spíš je: proč to ten Cerman dělá? ČT informovala správně o odsouzení za vraždu (murder), ne pouze zabití (manslaughter).

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Drap: Také mi připadá, že novináři raději nechtějí vědět, než chtějí. Autáček: Tak. Souzeného policistu už odsoudila ulice.

Avatar uživatele
hapiky

Drap: Ty musíš mít zprávy od boha, když tak sebejistě rozeznáš co je pravda a kdo lže!

Avatar uživatele
Ametyst

Hapiky: Když víš něco o lidech a o tom, jak funguje náš svět, není tak těžké dokonce předpovědět, jak která událost skončí.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV