Proč to stále nefunguje?

• Rada vlády pro záležitosti romské menšiny • Oddělení kanceláře Rady vlády ČR pro záležitosti romské menšiny • Sekretariát Rady vlády ČR pro záležitosti romské menšiny • Výbor pro spolupráci se samosprávami a koncepci romské integrace • Výbor pro Evropskou Platformu a Dekádu romské inkluze • Monitorovací výbor pro činnost Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách • Komise pro vybudování Památníku romského holocaustu • Platforma pro začleňování Romů • EU Roma Network • Výbor expertů pro romské záležitosti při Radě Evropy • Národní demokratický institut pro vedoucí národních romských agentur • Evropské centrum pro prevenci a kontrolu přenosných nemocí mezi Romy Koncepce, strategie, … • Koncepce romské integrace na období 2010–2013 • Koncepce romské integrace na období 2014–2017 • Zpráva o stavu romské menšiny v ČR • Materiální a sociální revitalizace sociálně vyloučených lokalit • Monitoring situace romských komunit v ČR • Podpora terénní práce • Podpora romských poradců pro obce s rozšířenou působností • Podpora koordinátorů pro romské záležitosti • Strategie podpory sociálně vyloučených romských komunit při sčítání lidu, domů a bytů v roce 2011• Ethnic Friendly zaměstnavatel • Akční plán pro Romy a Sinty • Deklarace o narůstajícím anticiganismu a rasistických útocích proti Romům v Evropě • Evropský školící program pro romské mediátory • Prevence sociálního vyloučení a komunitní práce • Dekáda romské inkluze 2005–2015 • Akční plán Dekády romské inkluze 2005–2015 • Středoevropská romská strategie v rámci Visegrádské čtyřky04001 Podpora koordinátorů romských poradců. • Opravdu na toto chcete dřít? Tak je to správné. • MARE ČHAVE – ASOCIACE ROMSKÝCH OBČANSKÝCH INICIATIV • Cikne Čhave • Čačipen • Český západ • Čhave Jilestar • Čhavorikano lima – Kroužek her a nápadů o.s. • Demokratická aliance Romů ČR • Demokratický svaz Romů • Dětský hudební a taneční soubor CIKNE ČHAVE • Dětský klub 10 • DROM – romské středisko • Dům romské kultury o. p. s. • Etnická asociace ETNICA • Hnutí občanské solidarity a tolerance • IQ Roma servis • Kale jakha – Rožnovský svaz Romů • Khetane-Spolu • Klub pomoci Romům • KoCeRo – komunitní centrum Romů, o.p.s. • Komunitní centrum Chánov • Kotec o.s. • KULTURNÍ A ZÁJMOVÉ SDRUŽENÍ ROMŮ • Kulturní svaz občanů romské národnosti • Lačhe Čhave • Liberecké romské sdružení • Muzeum romské kultury Brno • Muzeum romské kultury, o.p.s. • Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace • Nadace Open Society Fund Praha • Nadace R-MOSTY • Nadace rozvoje občanské společnosti • Nevo dživipen (Občanské sdružení Nový život) • Nevodrom – Sdružení moravských romů • Nevodrom – Sdružení moravských Romů ČR • Nová škola, o.p.s. • o.s. Pardubických Romů • O.S. Romů Integrace NOVUM Chomutov • „Občanské sdružení ""Sdružení Romů sev. Moravy""" • Občanské sdružení Amare Krupka • Občanské sdružení DŽIVAS • Občanské sdružení ESTER • Občanské sdružení olašských Romů • Občanské sdružení pro romský národnostní tisk ČR • Občanské sdružení přátel města Milovic • Občanské sdružení ROMANE ČHAVE • Občanské sdružení Romodrom • Občanské sdružení Romů – NEVO DROM • Občanské sdružení Romů – základní organizace Třebíč • “Občanské sdružení Romů ""ADAM""" • Občanské sdružení Romů Rakovník • Občanské sdružení Spektrum • „Občanské sdružení ŠES-T škola etnicky smíšená – ""Tolerance""" • Občanské sdružení za lidská práva rómských občanů • OPIM – organizace na podporu integrace menšin • OS Galerie Romale • OS Orlických Romů • OS Romů rychnovského regionu • Pomozme olašským Romům • Rada Romů města Chomutova • Ratolest Brno, o.s. • Regionální sdružení DŽENO Ostrava • “Regionální sdružení olašských dětí a mládeže ""FEDER ROMA""" • Romane Čhave • Romane čháve-romští chlapci • Romea • Romská občanská iniciativa ČR • Romská SŠ sociální s.r.o. • RÓMSKÁ UNIE • Romské křesťansko-vzdělávací sdružení Matice romská • RÓMSKÉ OBČANSKÉ SDRUŽENÍ – STŘEDISKO PRO LIDSKÁ PRÁVA • Romské občanské sdružení Karlovy Vary • Rómské občanské sdružení mládeže OV Louny • Romské sdružení občanského porozumění • Romské sdružení Savore • Romské sdružení Šluknov • Romské studentské informační centrum Athinganoi • Rozvojové občanské sdružení Tolerance Šumava 2000, o.s. • Sdružení broumovských Romů • Sdružení dětí a mládeže Romů ČR • Sdružení dětí a mládeže Romů ČR • Sdružení DŽENO • Sdružení Chrastavských Romů • Sdružení kolínských Romů • SDRUŽENÍ PŘÁTEL ROMSKÉ KULTURY • Sdružení přátel romské Střední školy sociální • Sdružení Romano jasnica • "Sdružení romských žen Berouna ""BEROMA""" • Sdružení Romů a národnostních menšin Plzeňského kraje • Sdružení Rómů a národnostních menšin v České republice • Sdružení Romů a národnostních menšin v ČR o.s. • Sdružení Romů a národnostních menšin v Hodoníně • Sdružení Romů České republiky • Sdružení Romů ČR • SDRUŽENÍ RÓMŮ ČR LOVOSICE • Sdružení Romů Kopidlnska • SDRUŽENÍ ROMŮ MĚSTA LITVÍNOVA • Sdružení Romů města Mostu • SDRUŽENÍ ROMŮ MĚSTA MOSTU • Sdružení Romů v Náchodě • Sdružení Romů v Žádovicích • SDRUŽENÍ SLOVÁCKÝCH ROMŮ • Slovo 21 • Sociální sdružení Romů-základní organizace Hodonín • Společenství Romů na Moravě (Romano jekhetaniben andro Morava) • Společnost přátel časopisu Romano Džaniben • Sportovní Federace Romů ČR • Svaz Romů v Břeclavi • Svaz sdružení Romů • Tolerance a občanská společnost (OS Tolerance) • Unie Olašských Romů • Vize Romů Rokycany

Nejlepší odpověď
Drap

Proč myslíš že to nefunguje ? Jen se podívej na naše spoluobčany jak se jim daří.

Další odpovědi
redy

čemu se divíš právo pro cigoši, musíme bejt tolerantní aby nedejbože zase nevzali roha…

jirkajirka

Proč při slevách a akcích v nákupních centrech jsou převážně důchodci co celý život pracovali a odváděli daně? Ale naši snědí chudáci bez práce na socialních dávkách ne?

beer

Takže spam už i zde?
Taky mně to došlo ikskrát mailem…