Andre5000

Proč to nejde?

Po ztáhnutní videí z You Tube a po jejich konverzi do formátu MP3 jsem si v programu Express Burn vypálil CD. CD lze ve „věži“ normálně přehrát, ale nejde mi vůbec přehrát v počítači. A to ani VLC Playerem. V čem je chyba?

Odpovědi
Rohlik

Zkusil bych použít jiný konvertér na MP3. Případně VLC jistě něco vypisuje (možná chybějící kodek?), tak bych dělal to co ti radí.