Nevíteto?

Proč to lidi dělají? (shazování se)

Proč někteří lidé mají potřebu se pořád shazovat a říkat o sobě ostatním jak jsou blbí, oškliví, k ničemu apod. To chtějí aby jim to ostatní vyvraceli a přesvědčovali je o opaku, nebo co? Jsou zakomplexovaní? Co si o takovém chování myslíte?

Nejlepší odpověď
ANGET

Někteří to dělají z toho důvodu, který jsi uvedla ..

A někteří protože to tak vnímají …

A někteří z recese …

A někteří tak zkoumají své okolí …

No a těch důvodů by se ještě našlo …

gagaga

bohuzel , kdyz nekdo rika ostatnim , ze : říkat o sobě ostatním jak jsou blbí, oškliví, k ničemu apod.
tak mozna mluvi i pravdu ! :)

ono je to ve vice pripadech spis obracene : ze blbec si hraje na chytryho .., zlej na hodnyho .., chudej na bohatyho ..a naopak :)

" pravdu " stejne jeho okoli pozna ..

  • iv-

annas

Kéž by! 🙂