Avatar uživatele
mosoj

Proč to děláte … ?

Odpověď která nic neříká a ještě svým způsobem se tázajícího nepříjemně dotkne ( slušná otázka),
Má nejvíce palců a to od lidí od kterých bych to nečekal.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nejaky-program-kde-se-delaji-plakaty

Doplňuji:
Tato otázka byla uzamčena, protože její obsah má charakter diskuze a nepatří mezi obecné otázky.

Doporučuji tento příspěvek napsat do diskuze ke zmiňované otázce.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, led, panenka, annas, BIGFOOT, hanculka před 4953 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

A mimochodem, domnívám se, že odpověď se dotkla někoho úplně jiného než tazatele. A dotkla se ho z důvodu, že je ohodnocena nejvíce palci.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
standa

V kodexu jsem našel jeden zajímavý odstaveček:

Buďte zdvořilí
Pamatujte, že Odpovědi.cz jsou různorodou společností lidí s rozdílnými názory. S každým by mělo být jednáno s respektem. Respektování ostatních dělá komunitu lepší pro všechny.


Myslím, že by neškodilo, abychom si tento odstaveček VŠICHNI jak tu jsme, občas přečetli a zamysleli se…

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano Stando. Buďme zdvořilí. Mělo by být jednáno s respektem.
Jak si mám vyložit respekt, když někdo není tak vzdělaný a napíše chybu a místo odpovědi se dočká jen poučení, že pokud je to s tvrdým y, tak tedy neví o co se jedná. To je respekt?
Jestliže mám na něco svůj názor, tak vím, že ten můj názor nemusí sdílet všichni. Jsou lidé, kteří jej se mnou sdílí, ale jsou i lidé, kteří nesouhlasí. Bohužel ti co nesouhlasí se následně veřejně ozvou (a to přestože se jich to vůbec netýká) a vnášejí do komunity jen zlobu.
Takže buď je moje otázka zajímá a reagují na ni nebo nezajímá a nereagují. to stejné odpověď. Buď ji přijmou nebo nepřijmou. Nějaké své komentáře si můžou nechat, stejně jim nepomůžou.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Miroslavst: Mimochodem pokud vím také jsi dostal varování od admina, ale prý otázku nechá kvůli osvětě ????.
Zde nechápu admina, jaká osvěta jsou přisprostlé, slaboduché narážky ??? Neustále se opakující !!

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Je to zaujatost vůči mě nebo zde někdo neumí číst?
Varování od admina jsem neobdržel, protože osvětová otázka nebyla mnou položena.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Miroslave,já mám právo stejně jako ty,upozornit uživatele,že jeho otázka či odpověď přesahuje meze,,jak píšeš mám nárok na svůj názor a já ten nárok uplatňuji a je jen na mě,,jestli se schovám za odkaz na kodex!?

Nevím co proti kodexu máš??

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak pane mosoji:
buďte tak laskav a starejte se o svoje záležitosti a jak už zde bylo popsáno několikrát neřešte zde přidělování bodů. Ono to řešení palců totiž připadá pouze na tu vaši skupinu. Neděláte nic jiného než dumáte nad tím, proč kdo a za co získal palec.
Já si budu palcovat za co chci a koho chci.
Pro mě je zajímavá otázka ta, která je zajímavá pro mě. Že je zajímavá pro mě, neznamená že musí zajímat vás.
Takže buďte tak laskav a nenavážejte se do mě. Pokud nebudete provokovat i já vás nechám na pokoji a to tak jak to dělají někteří uživatelé.
A pokud jste porušil kodex, zeptejte se toho, kdo si odříkává 3× kodex před spaním.
Já jen konstatuji, že si za svou odpovědí stojím. Existuje program? Ano existuje.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Miroslavst : Vaše volba. Dělejte si co chcete, svědčí to o vašich morálních kvalitách. Toť vše. Palce jste do toho zamíchal vy a ještě do toho zapletl mazání svých odpovědí podle toho jestli se vám někdo líbí nebo nelíbí.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Jinak kodex podle mého porušen nebyl. Chápu ale admina, asi bych udělal totéž.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

No hold si každý před spaním odříkává něco jiného..
Radíš Mosojovi,aby si všímal svého,ale příkladem mu nejdeš,,,dělíš lidi do skupin bez jejich vědomí…mě neustále napadáš kvůli kodexu.
Já jsem si přihlášku do žádné strany nedala,pokud ty jsi ve straně,tak je to jen a jen tvůj problém…

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Pre mosoj,
škoda že ste otázku nezabalil na spůsob politikov. Odpovede mohli byť zaujímavé.
Ku konktrétnej otázke (plagáty), naozaj je veľa ľudí, ktorí si pripravia podklady na profesionálnej úrovni a dajú vytlačiť v niektorej tlačiarni. Mňa ako návrhára sa tá odpoveď tiež dotkla, nepotrebujem mať drahú nevyužitú tlačiareň, aby som kvalitne pracovala. Nikdy sa ma na to ani nik nepýtal.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Já jsem to mosoji chtěla také u jedné Miroslavovi odpovědi vyzkoušet,,,zatím si tu odpověď nesmazal,tak tam asi nepatřím,což mě dost překvapuje,,,

dnes jsem padla na tohle,tak mi to nedalo a reagovala jsem

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/co-si-myslite-o-vedeckem-zduvodneni-lzi

jinak ta otázka o které mluvím je tato,,,,

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolikrat-za-jedinny-vecer-se-nechate-napalit

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Pro Miroslavast: Otevřeně zde říkám, že nejsem na tvé straně tak jak jsi to tady rozsektoval. Dal jsem ti palec a očekávám, že svoji odpověď smažeš. Je to tvůj výmysl a problém který jsi rozdmýchal jenom ty.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Admin prosím o sdělení kde byl porušen kodex!!

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek