Avatar uživatele
moxa

Proč tiskárna tiskne jiné barvy?

Potřebuji nutně vytisknout obrázek v barvách šedá a červená, tiskne mi to ale zeleno – hnědě (nezáleží na obrázku, výsledek je vždy stejný). Nikdy potíže podobného rázu nebyly. Žádná náplň není prázdná.
Canon PIXMA iP4000

Zajímavá 0 před 3990 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mrNikelou

stalo se mi něco podobného protože mi došla žlutá tak ti možná došla v arevné kazetě jen žlutá zkus tedy koupit novou a uvidíš :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Diagnostické testy v pořádku? Popř. dodejte výpisy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel Buček

Ahoj, mám 3–4 roky starý Epson a zničeho nic se mi dějě to samé. Také se mi mění barvy. Přišel jsi už na to, čím to může být?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
moxa

Nechápu, jak se tady odpovídá, jsem tu poprvé.
Bohužel ani nevím, co je diagnostický test u tiskárny :( Tiskli jsme tu kontrolní stránku a barvy opět divné- místo červené hnědooranžová apod.

před 3990 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jsi tu poprvé a pochopil jsi to správně. Můžeš provést doplnění otázky v „doplnění“ a jinak vše můžeš dořešit v diskuzi.
Otevři si soubotr „tiskárny“ a ten test si uděláš tam. Kdyby byl ještě nějaký problém, tak se znovu ozvi.

před 3990 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
moxa

Není to tisk té kontrolní stránky? To dopadlo úplně stejně, tzn. místo červené oranžovo-hnědá a i ostatní barvy nějak zkreslené

před 3990 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ano. Kontrolní stránka by měla být v pořádku. Takže si nastav čištění tiskárny a mělo by to zabrat.

před 3989 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet