moxa

Proč tiskárna tiskne jiné barvy?

Potřebuji nutně vytisknout obrázek v barvách šedá a červená, tiskne mi to ale zeleno – hnědě (nezáleží na obrázku, výsledek je vždy stejný). Nikdy potíže podobného rázu nebyly. Žádná náplň není prázdná.
Canon PIXMA iP4000

Odpovědi
mrNikelou

stalo se mi něco podobného protože mi došla žlutá tak ti možná došla v arevné kazetě jen žlutá zkus tedy koupit novou a uvidíš :)

anonym

Diagnostické testy v pořádku? Popř. dodejte výpisy.

Pavel Buček

Ahoj, mám 3–4 roky starý Epson a zničeho nic se mi dějě to samé. Také se mi mění barvy. Přišel jsi už na to, čím to může být?

moxa

Nechápu, jak se tady odpovídá, jsem tu poprvé.
Bohužel ani nevím, co je diagnostický test u tiskárny :( Tiskli jsme tu kontrolní stránku a barvy opět divné- místo červené hnědooranžová apod.

anonym

Jsi tu poprvé a pochopil jsi to správně. Můžeš provést doplnění otázky v „doplnění“ a jinak vše můžeš dořešit v diskuzi.
Otevři si soubotr „tiskárny“ a ten test si uděláš tam. Kdyby byl ještě nějaký problém, tak se znovu ozvi.

moxa

Není to tisk té kontrolní stránky? To dopadlo úplně stejně, tzn. místo červené oranžovo-hnědá a i ostatní barvy nějak zkreslené

anonym

Ano. Kontrolní stránka by měla být v pořádku. Takže si nastav čištění tiskárny a mělo by to zabrat.