Lgee

Proč tento web vůbec existuje?

Otázky tu stejně dává jen pár lidí, a nový lidé sem na web přijdou jen vyjkmemcen tudíž na webu je pár desítek lidí denně, jak se to vůbec majiteli výplatí?

Jasně ale jde o to že web navštíví jen třeba 20 lidí denně. Kdyby ho navštívili třeba 1000 tak je to něco jiného ale to by otázek bylo stovky a odpovědi také

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že to je věc majitelů a tvá naprosto zbytečná starost. Pokud ti to nevyhovuje, nemusíš sem chodit, nebo vytvořit svůj nový a lepší web.

Další odpovědi
anonym

Vyplatí. Tento typ webu má smysl, kolik otázek (i zajímavých) prolétne za den. U těch ,,pár" lidi → jsou třeba zkušení matadoři, kteří umí poradit, byť otázka není napsaná nejlépe.

Edison

Otázky tu pokládá jen sem tam občas někdo. Ostatní to tu jen plevelej kravinama.

Kelt

A víš kolik je obchodů, institucí, které ani nezaregistruji, ale nezpochybňuji jejich důležitost. To, že se nedívám na některé sporty neznamená, že jsou zbytečné. Stejné to je s tímto webem, jak říkáš.

Dochy

Abys měl kde dumat o nesmrtelnosti chrousta. Kdyby tu nebyli odpovedi, musel by sis najít jiný servr.

Hufnágl

Taky se divím, ale zisk z reklam něco dá, navštěvovanost něco přidá a těch otázek by bylo více, kdyby je cenzoři nemazali. Připadá mi to jako v EÚ. Samé příkazy, nákazy, zákazy, dodržování všeho, hlavně češtiny. A také se mi nelíbí ten nesmysl, že pokud chce host položit dotaz, musí se zaregistrovat, ale potom, co vidí a čte, už sem nepáchne. Zůstává tu pár vytrvalců, někteří honbou za body, nominace a další… iny. Ještě se sám sobě divím, že tu ještě oxiduji,