Avatar uživatele
huxa

Proč teď znova mezi mladými letí kastráti a o hrubý mužský hlas už dnešní náctiletí nemají zájem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Tykeww před 4203 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nevím o tom, že by např. tenorista Karel Gott byl kastrát a přitom ho uznává i mladé publikum. Při dnešním technologickém rozvoji jsem ráda, když zpěvák umí zpívat a není to nějaká uměle vytvořená hvězička. Také mě zajímá co zpívá. To poslední je barva hlasu. Ale můj oblíbenec je stejně Joe Cocker nebo Leonard Cohen a jim podobní (hlasově) :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Neboj, uběhne pár měsíců a ti s tenkými hlásky začnou více „rozumět“ plným hlasům. Když jim bude po mutování hlas klesat podstatně níže, bude se jim to také více líbit. Budiž Ti útěchou, že většinu života stráví člověk mužského pohlaví jako muž, ne jako chlapeček nebo chlapec s tenkým hláskem. Na módní vlny se moc neupínej – jak přišly, tak odejdou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fyzik

Nikdo nechce být hrubý. Letí kastráti, ale mezi špičku vždy patřili a patří ti, kteří mají ROZSAH, tedy ti, co umí hluboké i vysoké tóny, co umí dunět i pištět, chrapláky i jemné. Berte to jak v hudbě, tak i jako parafrázi v životě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tykeww

Nevím.. Mně je třináct a osobně mám rád Jirku Schelingera nebo Zdeňka Kluku (z Progres), na druhou stranu ale i Gillana, Planta nebo Osbourna (a ti zpívaj celkem vysoko). Ovšem kam se na ně hrabe nějakej Bieber!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek