bolak

Proč teď všichni najednou měníte avatry?

terry, Lucijej, barbakan, Dr.Axl, pizlicka a určitě ještě někdo další (neméně významný člen komunity) na kterýho sem zapomněl…

To ste se zničeho nic tak strašně změnili, nebo co vás k tomu vedlo?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lucijej

jiný důvod

Prostě jsem měla chuť na změnu, navíc tohle je moje druhá změna, to sis ani nevšimnul :o) Nejdřív jsem byla světlá blondýna s pěšinkou uprostřed, pak tmavší blondýna s čelenkou (s terry jsme měly stejný avatar) no a teď je ze mě zrzka.....

Další odpovědi
anonym

zelo vepřo knedlo

Doplňuji:
Je vidět, že je bolak všímavý. Sama bych změnu nezaregistrovala ani kdyby se z bělocha stal černoch.

Damiana

zelo vepřo knedlo

Vůbec nechápu o čem mluvíš…
Doplňuji:
ad Terry: No konečně! Teď je to (teprve) ono. Přesně můj typ!:-)))

anonym

zelo vepřo knedlo

Doplňuji:
stromy mění barvy listí a tak tu mění taky

aramah

jiný důvod

Doplňuji:
To fakt nechápu co ztoho maj že? :))

terry

zelo vepřo knedlo

  1. Změna je život
  2. knedlo vepřo zelo jsem už dlouho neměla

Doplňuji:
Takto mi to snad nesluší?

ten který je

jiný důvod

Tak na změně avataru nevidím nic špatného,horší je převlékání kabátů v politice a ve společnosti.Jako příklad můžou být v poslední době zvýšené přihlášky do KSČM…

led

jiný důvod

Je to tichý prechod do ďalšieho života v inej dimenzii.
Nenápadnosť, anonymita…

briketka10

jiný důvod

žejo proč je najednou Damiana, jako Česílko ??
z davida22 je ženská ??
kdo je tak změnil :D))
Doplňuji:
ale Damiano nedělej se, že nevíš :D))

pizlicka

jiný důvod

jsem moc otevreny clovek,a prilis otazek jsem mela soukromych,a jeste sve prave foto.proto jsem dala zpet obrazkovy avatar.

david22

zelo vepřo knedlo

Doplňuji:
Taky to nechápu. (viz odp. Damian.)

anonym

jiný důvod

Jen drobná technická připomínka – zapomněl jsi na „mistra převleků“ u avatarů DusanaOrlika. Ten mne pokaždé fascinuje tím, co zase vymyslel. Tak koukám, že ale zatím odpvěděli ti, kteří avatar neměnili.
Jo, a u pizlicky jsem na nový avatar nepřišla – tenhle má už hezky dlouho.

Poklička

zelo vepřo knedlo

balca

zelo vepřo knedlo

briketka10

ták už se to podoby vrací téměř k normálu, ale myslím,
že je to asi nejdelší diskuze od začátku odpovědí, ví
to někdo ??

manon

:D Co je to tady za binec?!!?!! Chvíli člověk není doma a vše je vzhůru nohama :)

terry

Možná bychom si mohli na 1 den dát avatar všichni stejný. Třeba na Mikuláše :D. Ale jaký?

anonym

Tak ja jsem si ho take zmenila … :)))

Damiana

Uf! To jsem se lek'!

bolak

masochisto :)

aramah

🙂

david22

iv, vítej do klubu. Mužský by byl trefnější.

bolak

že se nestydíš ty pacholku, dyť že má knírek…

dát si chlapa tak je riziko, že jí tu někdo pozná ;)

david22

bolak – nechceš taky na karneval? :D

anonym

Videli jste odpoved Damiany ?? :))

  • iv-

david22

Damiana je pomatená baba.

Damiana

Se koukni na sebe!

david22

Jsem se nakazil.

anonym

Pockejte az prijdou manzele KODEXOVI ! :))

briketka10

  • iv- mazej s tím Avatarem dopryč budeš se mi plíst, ještě jsem se nesrovnala s Damianou :((

anonym

briketko, ja ted prisla po 4 hodinkach a spletla jsem si samu sebe … ! :) Uz jsem chtela psat., dotycne – me podobne – co to tu zase pise za blbosti a pritom jsem je psala ja … , ale uz u toho asi zustanu .. zitra se jen musim jit nechat ostrihat – mam dlouhe vlasy .. :)) -iv-

johana 56

  • iv- škoda,že se vracíte k původnímu.Slušelo Vám to.

briketka10

áchjo to se poprdíím no neke.. ani se ti nedivím :))
koukej si ty vlasy (tady)nechat narůst a šupito presto !!

annas

Ad briketka, máš pravdu. Nemůžu se s podobou iv srovnat…, Damiana mně připomíná barbakana, . David Buraka, aramah ja jko Bohemica .. :))

briketka10

nee Dami je paní Česílková to nám udělaly holky naschvál !! davida jsem nekoumala a Aramah nás teda pěkně podvedla a -iv- je pořádná mrška !!
co budem dělát :((

Damiana

Nazdar buchty, co tu moučíte?!

annas

Tedy, Damiano,kam zmizela noblesa? 🙂

Damiana

Ten testosteron tedy dělá divy… Ale zase je to výhoda, člověk se hned dozví, že je jako žena noblesní. Ale nejdřív se musí stát (alespoň na chvíli) chlapem. 🙂

bolak

počkej až si změní avatar nazpátek, to se bude stydět, až to tu bude viset a lidi to budou zejtra číst :))

led

Veru teraz po návrate staronových avatarov, pri pohľade na ne a texty k nim, je to naozaj zábavné :)

Damiana

ad bolak: Ahá – takže jsme doma! Pána zajímá jen pěkná larvička…fousy a brejle jsou problém!:-))))

bolak

musím se přiznat, že co se týče žen s bradkou, vohryzkem a milimetrovým sestřihem, tak jsem poněkud povrchní…

Damiana

OK. Ty vlasy chápu, ale kdyby byly trochu delší?…:)
http://www.ga­ger.cz/gag/191/­muatka.html

bolak

to víš že bych si dal říct…

Damiana

🙂

manon

:D

briketka10

prej buchty áchacha chá cha já se počůrám
to už normálka přehání žejó :))

annas

Annas měla douho červené šaty (jako Kerberus psa). Před 230 dny si změnila avatar …

Dr.Axl ji za změnu několikrát kritizoval, protože to považoval téměř za zločin. 🙂
Proto annas udivuje, že má tak krátkou paměť. Co vytýkal jiným, neměl by činit sám!!!

anonym

Ano, omlouvám se, neb jsem byl onehdá zmaten 4 násobnými změnami Kerberus/Annas a následnými avatary i postupně 3× různými motty.
P.S. Když jsem se zaregistroval, sama (tehdy v kabátu Kerberus, jsi mne vybídla ke změně avataru, holt hněv nejen zatemňuje mysl, ale jak to vypadá i gumuje paměť.)
Tak jsem se jen vrátil ke své svobodné vůli. (Hodláš-li zatloukat, mám dosud inkriminovaný mail.)
Tazatel má nejmíň co šťourat, když sám nemá žádný.

led

Zaujímavá podoba ako Janus – s dvoma tvárami u Dr.Axla,
Na profile mužská silueta a v diskusii dvojitý otáznik. A to v rovnakom čase. Ktorá je ktorá, alebo je ešte súčasne aj tretia?

annas

Nech stratégia vyzerá akokoľvek lákavo, občas je potrebné pozrieť sa aj na predchádzajúce výsledky …
Winston Churchil

Ž

annas

Dospělý člověk by měl mít určitou disciplínu. Ta začíná zvládnutím myšlenek bez ohledu na jakéhkoliv zmatení … Gumováním paměti či zatemněním mysli annas netrpí, ví, že každý má svobodnou vůli, proto se nemusí názorem jiného řídit …

bolak

takže se nemůžu ptát na avatary, protože sám nemám obrázek? no to sou mi věci, a že ty pořád votravuješ s etiketou a morálkou, a přitom sám se neumíš chovat ani na internetu…

zameť si před vlastní prahou..

anonym

:))

anonym

Dr., jak se Vam libim ? :)

  • iv-

bolak

třeba se ti teď dodatečně omluví, co ty víš..

anonym

kdyz se jednou omluvi … a jeste nekdo k tomu .. , tak jim budu davat prave i falesne palce do konce – meho …, nebo odpovedi …
prisaham na muj Avatar !
P.S. a vy si bolaku dejte Mr. Beana ! Prosim.. , prosim.., alespon pro dnesek .. :)

led

  • iv- čo sa deje, akosi ste pochudli. Netrápte sa toľko, snáď sa aj avatari vrátia.

anonym

led .. zacina se mi to libit – lekam se sama sebe …
a mozna se ted naucim i ten KODEX ! :)

  • iv-

bolak

a ty myslíš že by to bylo fér, -iv-, když někdo páchá celou dobu zlo, a pak jen příjde a utrousí jedno alibistický promiň, aby byl najednou za hrdinu a ze všech stran odměňován palci?

jak by k tomu přišli ty chudáci který se ke všem chovaj od začátku slušně? já říkám FUJ!! žádnej palec si takovej člověk nezaslouží, počkat si na omluvu, a pak ho nakopat do pepíka…

(a lanový háky zůstanou tam kde jsou :)

david22

No, já jsem si toho všimnul hned :D
Možná se snaží získat vyšší stupeň anonymity, než mají nyní, třeba si myslí, že tím získají nějakou výhodu, nebo co. Já nevím :)

manon

Tomu se říká bolakova avatarová kartotéka :) Taky bych si nevšimla – až na jedinou výjimku z těch jmenovaných. Konkrétně holky máš, bolaku, zmapované perfektně, možná i s telefonními čísly :) Pokud je to s tou stříbrnou Terry pravda, gratuluji taky :)

manon

A kruci – bolakovo!!!

bolak

dneska můžeš, dneska máš „volno“ :)

manon

bolak: Žádný myslivec na mne nečíhá dnes s puškou? Uff :)

bolak

terry: seš mi teď mnohem symaptičtější a to mě děsí..

(ale jestli ti to sluší, těžko říct, nejsem Dan9K…)

bolak

Lucijej: nojo čoveče, a navíc koukám že seš i stříbrná… to se teda dějou věci :) tak gratuluju (jistě jako jeden z prvních žeano :))

Lucijej

Ale bolaku, vždyť jsme se o tom už bavili, když ses divil, že jsem změnila fejslift a už tenkrát jsem ti psala: nová medajle – novej xicht :D a tys to takhle zazdil :D

terry

Lucijej, že bych šla teké do rez? Jsi šik 🙂

bolak

jo tak, a já myslel právě že mluvíš vo mý, že už si předem namoji počest, abys mě potěšila, změnila účes na zrzavo…

a vono to nakonec bylo z ryze sobeckejch důvodů :)

Lucijej

no tak to si teda pěkně fandíš, poněvadž v době, kdy jsem zezrzla, tak jsi byl ještě těžce stříbrný :o)

Ale za gratulaci děkuju – lepší pozdě, než-li později, což?

bolak

aramah: to ty až teď, na můj popud, nebo už si se transformovala předtím? :)

a ještě ReHu, na tu sem úplně zapomněl :)

aramah

Přesně tak, jak sem četla tvou otázku tak mi přišlo vtipné si ho také vyměnit 🙂 taky jsem zaznamenala změny ale já už jsem taková že sem si myslela že zas vidím o něco hůř :))

aramah

Příspěvek smazán administrátorem.

manon

aramah: Jsem popletla osoby :) Terry už bude asi stříbrná dlouho. Ale to nevadí, že ne? Gratulace neurazí :)

aramah

Aha manon tak Lucijej je stříbrná tak gratuluji 🙂