Complex

Proč tato luxusní česká píseň není v rádiích?

Zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E4SAN6SlMp4

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi nikomu v českých rádiích nepřipadala tak luxusní a nekoupili si autorská práva.

Další odpovědi
cochee

A co je na ní luxusního?
Mi se z ní skoro zvedl kufr…

Arne1

Myslím, že je dobře, že není v rádiích a ani v televizi.

ivzez

Ve spojení s hudbou/písněmi nepoužívám přívlastek luxusní
a pokud jej někdo použije, představím si pod „luxusní“ něco jiného.

Navíc pokud vím nejde o českou píseň, český je jen text.

aliendrone

Možná proto, že je to DALŠÍ z „také umíme obsluhovat hudební nástroje a kvákat“ takových ti dnes zbastlí v garáži 5 výrostků z 20. ;) :D :D

Nejdou na to dost chytře nejspíš. Měli by se podívat jak to dělá Xindl X, také stejný hrůzinec, ale v rádiu ho slyšíš – proč asi? ;) :D :D

RyuzakiKate

Tak já bych s dovolením Kapitána Demo bránila, protože skladby má opravdu dobře promyšlené a naráží přesně na naši českou scénu i povahu, doporučuji dále skladby Ovce, Láska, pokora a sluníčko, Českej humor nebo Trendsetter…! Hlavně je to p*del, žeo :)