cinda

Proč tak nerad vstávám?

Nesnáším vstávání co mám dělat? Trpím tím už od mala,můžu jít spát třeba v pět odpoledne, ale vstát nemůžu,nedá se říct že bych rád spal jen to vstávání,léto nebo zima prostě ne,vstávám tak v šest

Nejlepší odpověď
panenka

doporučila bych vám čerstvý vzduch chodit na procházky pokud jste jen doma tak proto jste furt unavený.nebo pak vyhledat pomocnou ruku lékaře ten vám určitě poradí

Další odpovědi
kenyrts

jsou takový tipy,kteří spějí i po cestě do práce,a když se jich zeptám jak je venku,tak ani nevědí,asi jste jeden z nich.

To Michal,
Meduňka má vliv na spánek,ale ne nato,že se někomu nechce vstávat.

Michal

Možná máte porouchané biologické hodiny,nebo špatný životní a jídelní rytmus.Poraďte se s odborníkem,e­xistují i spánkové laboratoře.
Skuste na noc bylinky-Meduňku.

fortin

Možná je to nevyváženost hormonů v těle. To dokáže určit lékař a něco předepsat.
Ale lepší bude se s tím smířit protože vstávání do tohoto světa není příjemné.

afro.minerva

Já když nemůžu vztát, tak si dám ráno kávu a hned je všechno veselejší.