ptáč

Proč tak intelektuálnimu, vzdělanému českému národu nevadí vietnamská komunita?

Nejlepší odpověď
iceT

Proč by měla vadit?Pracujou,pro dávky si nechodí jako jiné zdejší etnikum,děti posílají do školy a ne krást…

Další odpovědi
cochee

Aťsi pěstují trávu a neplatí daně. To jsou takové vady, které vadí spíš státu než národu. Ale důležité je, že o nich téměř nevíš – nedělají bordel, nepoflakují se s kraválem po ulicích, atd., přesně naopak, než jak to dělává ta jistá komunita, která českému národu vadí. Proto je český národ možná i ochoten přimhouřit oka nad těmi daněmi a trávami. |-)

anonym

Lepší vietnamská komunita než úplněj pitomec:
Viz tvoje odpověď :
http://www.jpeg­.cz/obrazek/er­zO

lexx

intelektuálnimu, vzdělanému českému národu ? dobrej vtip, jo to platilo před 25 lety

zorro

Mě spíš vadí blbec z Moravy

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/85-nejbohatsich-lidi-ma-vice-penez-nez-3-500-000-000-lidi-co-by-se-stalo-kdyby

ptáč

Vše dobré od iceT a kočí, jsem s nimi v obchodním kontaktu skoro každý den. Pokud ti staří, politickonovatv nejsou hnidopiši, tak s nimi obchoduji ná úrovni potravin, než s fašistickoná­rodním Albertem. To je pravda a to pravda je.