Nevíteto?

Proč tady občas mizí odpovědi na otázky, kdo je maže a proč?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Chronický mazač…
Doplňuji:
Holt je to nemocný člověk. A pak člověka napadá jakou vlastně tady práci dělají admini. Na druhou stranu je to někdy užitečné nahlásit závadnou odpověď či otázku
ale proč onen "závadný "příspěvek nezkontrolují , hlavně že tady uživatelé trollují.
(úžasný verš)

PS: Mnoho lidí to někdy v podstatě dělá z nudy či závisti.

Další odpovědi
anonym

Některé otázky neodpovídají kodexu, proto je někdo vymaže…
Některé otázky – zřejmě, nesplňují nějaký ´kodex´ toho kterého mazatele…
😉
Těžko takto obecně odpovědět…
___
Co je skoro pravidlem – nikdo se nikdy ke smazání otázek nezná, nepřizná…
😉

zzzzz

To nikdo neví:-((( Já chápu, že občas se něco smaže, ale nechápu, proč je to mazání anonymní.

anonym

Některým lidem také vadí, že člověk pochválí co bylo za komunistů lepší.Takže pokud člověk je levicového zaměření a tento kapitalistický systém haní a chválí systém socialistický, tak buď zmizí celá otázka a nebo jen odpověď (tedy moje) na ni.
A pak, že v tomto systému není cenzura.Je ještě horší než v socialismu.

Mirdas

Jsou zde jednoduše lidé, kteří rádi provokují, nebo i zřejmě úmyslně nadhazují zkreslené informace a zda je chcete opravit, tak se jim to nehodí do jejich záměrů a vymažou tyto odpovědi.
Mne se to stalo zrovna nedávno u dvou propagandistů vlády komunistů.
Skutečně to je smutné a cenzůře podobné, ovšem srovnávat ( !!! ) to s dobou před pětadvaceti lety ? To může opět tvrdit jen člověk který buď tu dobu zná jen z doslechu a nikdy nezažil domovní prohlídku i velké nepříjemnosti kvůli uchovávání tiskovin, které se nacházely na seznamu cenzora KSČ – Stb.

mosoj

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pro%C4%8D%20se%20ta­dy%20ma%C5%BEe