proč tady nikdo na nic neodpovídá? k čemu ty stránky jsou? je to tu k ničemu. na googlu najdu vše

Odpovědi
Miroslavst

Na úchylný a opakující se otázky nejde odpovídat. A anonym je většinou dává, takže na anonymy nereaguji.

ReHu

Lidi tady nejsou non-stop.
Takže záleží na tom, kdo tu v danou chvíli je a jestli si zrovna přečte otázku.
Málokdo kontroluje všechny otázky zpětně po dobu, co tu nebyl.
Také třeba se nezná odpověď na otázku.
A jestli se dá na Googlu najít vše? O tom velmi, velmi pochybuji.

Terryle

No pokud si dovedeš najít na googlu, co chceš, tak není důvod ptát se na to tady…

nikdy to tu nebude rychlejší a komplexnejší než google. Tady mají smysl spíš složitější dotazy nebo osobní zkušenosti a názory. A na pitomý otázky (kterejch je tu od včerejška většina) je většina poctivejch odpovídačů naštvaná, takže je ignoruje.

Ella

tak proč se ptáš tady, když na googlu najdeš vše??? běž zpátky na google!