zjentek

Proč tady není hlustej dámskej avatar?

vsadím se, že 90% holek a ženskejch, co web navštíví, si zde nezaloží profil jen proto, že se tady nemohou prezentovat patřičnou podobou svýho vzezření..není to škoda?
Třeba gagaga píše jen diskuze ..co když takový ženský se vyhýbaj těm hubeným holčičím avatarům?
Doplňuji:
..je to překlep, myslel jsem plnoštíhlou, ve tvářičkách baculatou avatarku

Nejlepší odpověď
cochee

„Hlustej“ jsi mínil „tlustej“ nebo „hustej?“

Další odpovědi
Funna

mě ti avataři zase tak hubení nepřipadají…a vždycky si můžu nechat buď otazníky, nebo jen stín…a navíc ty, co se rády ukazují, mají obvykle profil i na FB, takže si sem můžou dát jakou fotku chtějí…

např. iceT (teď mne začne nenávidět) tam má úplně příšernou a odpuzující fotku…to jako opravdu takhle vypadá, nebo je to nějaká parodie…

led

Zjentku, „myslel jsem plnoštíhlou, ve tvářičkách baculatou avatarku“, nedávajte sem môj policajný identikt po cenzúre. Mne to práve takto vyhovuje, aspoň tu nech mám pocit štíhlosti a bez šedín
Ako tak pozerám na vášho bucľatošportového avatara, ten zápasnícky krk, no musím sa zamyslieť, ste naozaj taký?
Doplňuji:
obal predáva, ten lákavo pomaľovaný a tvarovaný ide na dračku, ale samotný obal bez obsahu, bez toho podstatného, ostáva len obalom a nie tým žiadúcim tovarom.
Zmení sa nejako chuť rožku, či housky, ak ju vyberáte zo sáčku, alebo ju máte zabalenú v hasičskom autíčku?

led

Funna, „… např. iceT (teď mne …“
je síce pravda, že obal predáva, ten lákavo pomaľovaný a tvarovaný ide na dračku, ale samotný obal bez obsahu, bez toho podstatného ostáva len obalom a nie tým žiadúcim tovarom.
Zmení sa nejako chuť rožku, či housky, ak ju vyberáte zo sáčku, alebo ju máte zabalenú v hasičskom autíčku?

Funna

ne, chuť se nezmění podle obalu…ale pokud nevím, který rohlík má jak chutnat, sáhnu po tom lépe zabaleném…
ale každá se bavíme o něčem jiném…já o tom, že kdo chceš, si sem může dát jakou fotku chce, ať už je sebeošklivější a nemusí spoléhat na avatara…
a ty o tom, že obal neznamená lepší zboží…tady se snad něco prodává????

zjentek

hlustej= bachratej

cochee

Aha, tak to je nějaký novotvar, to u nás neznáme 🙂