Avatar uživatele
zjentek

Proč tady není hlustej dámskej avatar?

vsadím se, že 90% holek a ženskejch, co web navštíví, si zde nezaloží profil jen proto, že se tady nemohou prezentovat patřičnou podobou svýho vzezření..není to škoda?
Třeba gagaga píše jen diskuze ..co když takový ženský se vyhýbaj těm hubeným holčičím avatarům?
Doplňuji:
..je to překlep, myslel jsem plnoštíhlou, ve tvářičkách baculatou avatarku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

„Hlustej“ jsi mínil „tlustej“ nebo „hustej?“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

mě ti avataři zase tak hubení nepřipadají…a vždycky si můžu nechat buď otazníky, nebo jen stín…a navíc ty, co se rády ukazují, mají obvykle profil i na FB, takže si sem můžou dát jakou fotku chtějí…

např. iceT (teď mne začne nenávidět) tam má úplně příšernou a odpuzující fotku…to jako opravdu takhle vypadá, nebo je to nějaká parodie…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Zjentku, „myslel jsem plnoštíhlou, ve tvářičkách baculatou avatarku“, nedávajte sem môj policajný identikt po cenzúre. Mne to práve takto vyhovuje, aspoň tu nech mám pocit štíhlosti a bez šedín
Ako tak pozerám na vášho bucľatošportového avatara, ten zápasnícky krk, no musím sa zamyslieť, ste naozaj taký?
Doplňuji:
obal predáva, ten lákavo pomaľovaný a tvarovaný ide na dračku, ale samotný obal bez obsahu, bez toho podstatného, ostáva len obalom a nie tým žiadúcim tovarom.
Zmení sa nejako chuť rožku, či housky, ak ju vyberáte zo sáčku, alebo ju máte zabalenú v hasičskom autíčku?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Funna, „… např. iceT (teď mne …“
je síce pravda, že obal predáva, ten lákavo pomaľovaný a tvarovaný ide na dračku, ale samotný obal bez obsahu, bez toho podstatného ostáva len obalom a nie tým žiadúcim tovarom.
Zmení sa nejako chuť rožku, či housky, ak ju vyberáte zo sáčku, alebo ju máte zabalenú v hasičskom autíčku?

před 3507 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

ne, chuť se nezmění podle obalu…ale pokud nevím, který rohlík má jak chutnat, sáhnu po tom lépe zabaleném…
ale každá se bavíme o něčem jiném…já o tom, že kdo chceš, si sem může dát jakou fotku chce, ať už je sebeošklivější a nemusí spoléhat na avatara…
a ty o tom, že obal neznamená lepší zboží…tady se snad něco prodává????

před 3504 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

hlustej= bachratej

před 3507 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Aha, tak to je nějaký novotvar, to u nás neznáme 🙂

před 3507 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek